Přejít na obsah

Sebonaut

Členové
  • Příspěvky

    28
  • Registrace

  • Přítomen

Návštěvy profilu

369 zobrazení profilu

Sebonaut's Achievements

Začátečník

Začátečník (2/8)

  1. Nový přírustek a první zkušenost se Samurai Jeans. Okamžitá zamilovanost. Přesně to, co jsem hledal - skvělý střih, perfektní a příjemný slubby materiál (signature 15oz. Otokogi - gramáž a tuhost tak akorát) a ty různé detaily jsou prostě naprostá nádhera!
  2. @PEtrS Přesně tak! Jsem hodně zvědavý, jak budou vypadat s postupem času. Ale mám z toho dobrý pocit, ten materiál se mi hodně líbí. Do teplejšího počasí super. @ragu Ano, já zatím všechny své Momotaro kousky (bundu, košile a džíny) kupoval na Cultizm a mohu opravdu vřele doporučit! Velký výběr, rychlé doručení a ani s vracením není problém. Navíc mívají občas slušný slevy.
  3. @Koza_c Tak mi to nedalo a nakonec jsem ty 0605 musel zkusit! Vzal jsem je v moji obvyklé velikosti 30. Sedí skvěle, jen mi přijde, že jsou tak nějak více volné přes stehna a jakoby ve spodní oblasti zadku. Ale to je asi jen tím, že jsem zvyklý na úplně uplý střihy… Za to musím ale uznat, že jsou mega pohodlný! Ten jejich 12oz. matroš je tak akorát na celoroční nošení. I když to nejsou úplný prkna, tak stále jsou velmi festovní a (příjemně) tvrdý. Takže Ti moc děkuji za tip! Nechám si je a pokud se pocitově sžiju s tím lehce volnějším střihem, tak je asi koupím i v 15.7, nebo 18oz. na zimu!
  4. To je zcela normální jev… Počítej s tím, že se tam časem udělá i dírka jako mě a bude se to muset nechat zpravit. Ale to je na tom přece to krásný!
  5. Děkuji moc! Cultizm - vřele doporučuji. Nakupuji tam už nějaký čas a ani s vracením není žádný problém.
  6. Tak nakonec jsem šel do bundy a košile a jsem nad míru spokojený! Navíc mě potěšilo rychlé doručení z Německa. V úterý večer objednáno a dnes doručeno! Bunda Momotaro type II jacket herringbone selvedge 14oz. Košile Momotaro work shirt herringbone indigo overdyed 10oz.
  7. Dobře, děkuji moc. Mě se právě taky líbí, pro tuto texturu denimu mám vyloženě slabost! Budu je holt muset zkusit…
  8. A dobrý, spokojenost? Jak ten matroš vypadá když se zajede?
  9. Nemá tu náhodou někdo pár od IH z toho jejich “nového” 16oz. textured slubby denimu? Dost se mi líbí a mám tak trochu dilema…
  10. Díky moc! Asi půjdu spíš teda do nich. Mají podle fotek lepší / slušivější střih, než ty Momo 0605 a navíc jsem četl, že ten matroš od IH víc povolí a přizpůsobí se tělu. S Momo už moc nehneš… Chci je vzít z ofiko shopu IH pro EU, ale taky to prý posílají z UK. Nicméně podle jejich tabulek to vypadá na mou standardní velikost 30 (pokud to měří přesně). Tak snad! Ale mrzí mě to, protože Momotaro miluju, mám od nich košile a ty jsou fakt prvotřídní! Vřele doporučuji! Když to teda od nich nebudou džíny, tak asi budu muset vzít ještě Momo type 2 bundu. Mmmm…
  11. Tak Momotaro 0306 18oz. jsem vrátil, protože byly dole fakt fest úzký a nepřetáhl jsem je jakoby přes nárt a patu. A teď uvažuji, že místo nich vezmu buď Momo ve střihu 0605 (asi 16oz. texture denim), nebo mě lákají klasické IH 555 14oz. Do čeho by jste šli spíš? @Diamondking koukal jsem, že máš 555ky a i ty 0306, který mi nesedí. Myslíš, že 555 by byly v cajku?
  12. Děkuji za názor. Nebudu to hrotit a vrátím je… Když mi nejsou, tak mi prostě nejsou. Jinak nad modelem 0605 jsem taky přemýšlel, ale bojím se, aby zase nebyly moc volné v bocích a stehnech. To moc nelichotí mé postavě. Spíš místo džín vezmu Momotaro type II bundu. Tam je lepší šance, že se trefím…
  13. Takhle je mít prostě nemůžu… Jsou dole opravdu moc úzký. Takže je buď vrátím (což se mi moc nechce), nebo to risknu a nechám je zkrátit. Když by to bylo o 10cm, tak mi ještě asi 5cm zbyde na ohrnutí. Jako měl jsem už celkem dost selvedge džín, ale tenhle problém řeším poprvé…
×
×
  • Vytvořit...