Přejít na obsah

Kat251

Členové_50
  • Příspěvky

    2 810
  • Registrace

  • Přítomen

O uživateli Kat251

  • Datum narození 15.8.1977

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Brno
  • Fanoušek značky
    Rolex, AP, PP

Návštěvy profilu

9 923 zobrazení profilu

Kat251's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

  1. Mám Green egg, bratr Kodiak.. mlátím se do hlavy, že jsem ho taky nevzal.. nevidím rozdíl kromě ceny a jsou to Češi.. Sent from my iPhone using Tapatalk
  2. Dnes beru ty nejmenší … Sent from my iPhone using Tapatalk
  3. Čekání na ženu.. Sent from my iPhone using Tapatalk
  4. Rolex v prodejně má ceny celkem ok [emoji6] Sent from my iPhone using Tapatalk
  5. Tak s tou první bych si vyšvihl svíčkovou a s tou druhou buď řízky nebo ptáčky.. a pak by jsme to společně zdlábli.. Sent from my iPhone using Tapatalk
  6. Ty jsou boží, taky po nich pokukuji. Musím se na ně někde mrknout na živo.. Sent from my iPhone using Tapatalk
  7. S jeho? [emoji6] Sent from my iPhone using Tapatalk
  8. Toto je pecka.. dlouho kolem toho chodím.. Sent from my iPhone using Tapatalk
  9. Taky maximální spokojenost..[emoji6] Sent from my iPhone using Tapatalk
  10. Tak já si s nimi občas z prdele píšu. Většinou chcou číslo karty. Tak jim napíšu, že kartu nemám ani si ji nehodlám pořizovat a je klid.. Sent from my iPhone using Tapatalk
  11. Dnes už má Daytony každá buzna.. Sent from my iPhone using Tapatalk
  12. Sent from my iPhone using Tapatalk
  13. Sent from my iPhone using Tapatalk
  14. To mi vykládej.. prezentoval jsem nedávno výsledky německému vedení a v druhém okně jsem to v chatu komentoval. A ve chvíli kdy nám naši šéfové dali cíle na příští rok, jsem to okomentoval trošku hruběji a jak na svini se mi vypl druhý monitor a okno s tou poznámkou jak ji používá pan prezident v angličtině se ukázalo všem.. Sent from my iPhone using Tapatalk
  15. Já si udělal radost po několika letech chození okolo.. zítra přijdou poštou.. Moncler peak.. asi dvakrát jsem je byl ve Vídni zkoušet a nakonec teď zmalčkl spoušť.. Sent from my iPhone using Tapatalk
×
×
  • Vytvořit...