Přejít na obsah

Pilfour

Členové_50
  • Příspěvky

    123
  • Registrace

  • Přítomen

O uživateli Pilfour

  • Datum narození 20.12.1994

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Ústí nad Labem

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

Pilfour's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

  1. Když už jsem se dostal k tomu nahodit sem své Rolex Explorery, tak k nim rovnou přihodím i modré Pelagosy FXD (MN22). Stejně jako u Expů platí, že mám zájem např. o Zenith Chronomaster Original/Revival (možná i Sport?), IWC Mark XX/XVIII, Cartier Santos (Medium), Oyster Perpetual (34mm), nějaké Grand Seiko se zajímavým ciferníkem (hlavně třeba Shunbuny!)... Klidně se můžeme domluvit na kombinaci Expy + Pelagosy za něco (+ doplatky spíše z vaší strany).
  2. Vymýšlím hlouposti a tak mě napadlo, že bych tu nabídl na výměnu svou nedávnou akvizici – Rolex Explorer 36mm (ref. 124270, tedy ta poslední, aktuální reference). Co by mě zajímalo? Např.: Zenith Chronomaster Original/Revival (možná i Sport?), IWC Mark XX/XVIII, Cartier Santos (Medium), Oyster Perpetual (34mm), nějaké Grand Seiko se zajímavým ciferníkem...
  3. Kolega ode mě kupoval potápky. Vše svižné a hladké, můžu jedině doporučit!
  4. Blesková domluva, vše, jak by mělo být, s radostí bych v budoucnu od kolegy něco zas koupil.
  5. Svižná komunikace a dohoda, můžu jedině doporučit!
  6. Pilfour

    OMEGA X SWATCH

    Vše sedí, k té biokeramice třeba tady: https://www.the-spin-off.com/news/stories/The-Materials-Swatch-Bioceramic-15885
  7. Pilfour

    OMEGA X SWATCH

    Vypadá to, že to už zas stáhli, tak sem hodím aspoň ochutnávku
  8. Pilfour

    OMEGA X SWATCH

    Bližší info je venku: https://revolutionwatch.com/omega-x-swatch-the-moonswatch-in-bioceramic/?fbclid=IwAR0UMvIvnM59unIjje_3dSJguWcqNaLbo_5dE93aVaoMZv1B1zYGMGRxS7A Cena pěkná, já si určitě vyberu .
  9. Pilfour

    OMEGA X SWATCH

    Překvapilo mě, že to tu ještě není, takže zakládám, abych trochu rozvířil debatu . Plastové Moon(S)watche, vypadá to na 11 barevných variant odpovídajících tělesům ve Sluneční soustavě. Jsem zvědavý na cenu, určitě budou quartzový, tak snad se bude pohybovat někde v okolí ostatních Swatch.
  10. Nenašel jsem téma, tak zakládám nové. Proběhla mezi námi výměna a vše v naprostém pořádku, můžu jedině doporučit .
  11. Skvělý obchod, perfektní domluva, vše naprosto bez potíží, doporučuji.
  12. Perfektní obchod, vše šlo svižně a lépe zabalenou zásilku jsem zatím neviděl :). Můžu jedině doporučit.
  13. Skvělá komunikace, rychlá platba, vše jak má být, doporučuju.
  14. Perfektní domluva, fajn pokec, vše jak má být .
  15. První týden s Pelagosy a nemůžu se vynadívat .
×
×
  • Vytvořit...