Přejít na obsah

8ballcz

Členové_50
  • Příspěvky

    93
  • Registrace

  • Přítomen

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Praha-východ

Návštěvy profilu

1 810 zobrazení profilu

8ballcz's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

  1. Krouží vás tu hodně, tak to pojďme urychlit zkusme 30 tis. s možností dohody
  2. Zdravím, jako poslední kousek z výprodeje hodinkovnice bych tu měl automatické modré Aikony ve velikosti 42 mm – safír, šroubovací korunka a uvnitř Sellita SW200 (reference: AI6008-SS002-430). Jedná se o full set koupený zde na fóru. Záruční karta je CZ z roku 2018. Kupoval jsem je v roce 2021 a od té doby měly svoje pevné místo na ruce, jsou to opravdu moc pěkně zpracované hodinky, co zaujmou. Stav je nošený, tzn. drobné škrábance na leštěných plochách (zejména na lunetě) a klasicky na sponě, jediná větší vada je ťuknutý levý dolní roh (už jsem je tak koupil). Vše je dobře vidět na fotkách. Přesnost v rámci specifikace, chod bez problémů, servis se na nich za mého vlastnictví nedělal. Kromě tahu je k nim i minimálně nošený origo modrý řemen (retail cena 6 tis. Kč). Navíc mají systém na rychlou výměnu, takže přezutí je to otázka minuty. Jsou k nim všechny dílky tahu. Vzhledem k full setu a řemenu navíc zkusme cenu 31 tis. Kč včetně dopravy nebo piva v Praze/na jih od Prahy, případné návrhy prosím do zpráv, výměny prosím ne. Díky!
  3. Rychlá domluva i předání. Proběhlo osobko, bral ode mě hodinky. Děkuji a doporučuji.
  4. Přidávám se k zástupu spokojených, bral jsem od něj hodinky, blesková komunikace, dohoda na osobním převzetí bez problémů. Díky a doporučuji
  5. Takhle bych si to představoval, rychlá dohoda a super pokec při předání. Díky a doporučuji
  6. Přesně takhle bych si představoval perfektní obchod. Blesková dohoda, průběžně info o odeslání i doručení (prováděli jsme výměnu). Prostě vše, co jsme domluvili, platilo na 100%. Děkuji a doporučuji.
  7. Vše proběhlo perfektně, rychlá komunikace, osobní předání a super pokec k tomu, děkuji a doporučuji. Doufám, že jsme se neviděli naposledy
  8. Bezproblémová domluva a super pokec nejenom o hodinkách k tomu. Těsím se na další obchod a samozřejmě doporučuji.
  9. Rychlá komunikace, blesková platba. Díky za obchod a doporučuji.
  10. Díky, je to origo řemen přímo pro tuhle barevnou kombinaci. Nevím, jestli je to na fotkách vidět, ale je to (asi) broušená kůže. S touhle úpravou nemám na řemínkách moc zkušeností, tak snad to nebude příliš odcházet...
  11. Tak konečně přezuto na origo řemen a jedno dýnko pro @Micey Mě právě ten waffle cifr baví, pod některými úhly vypadá skoro bez struktury a někdy naopak hodně hrubý. A díky.
×
×
  • Vytvořit...