Přejít na obsah

vaclav2011

Členové
  • Příspěvky

    17
  • Registrace

  • Přítomen

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    doma
  • Fanoušek značky
    SEIKO CASIO SUUNTO PRIM CITIZEN

vaclav2011's Achievements

Začátečník

Začátečník (2/8)

  1. Drákula Sent from my iPhone using Tapatalk
  2. Sent from my iPhone using Tapatalk
  3. Ty červené Samuraie vypadaj na ruce super! Sent from my iPhone using Tapatalk
  4. Včera jsem poslal dotaz na Ambifie. Je škoda, že nedokáží vysvětlit parametry, které sami uvádějí na svém e-shopu. (btw klasicky vyskakovací bublina, zeptejte se, rádi Vám poradíme...) Tváří se jako odborníci: tu akryl u jednoho typu, tu polykarbonát u druhého. Když se zeptám, jak to je, tak odpověď byla, že všechna sklíčka jsou plastová. Tomu rozumím, ale nic mi to neřekne... U typu 090914 maj fotky s meshem i plechovým tahem v popisku "Ocelový plech, případně mesh, podle dodávek výrobce". Tak se ptám, co mají nyní k dispozici - odpověď žádná. Tak asi překvapení... Závěr: Pro mě jsou hodinky ekvivalentem mj. i nějakého smyslu pro pořádek. O tom mě tento e-shop nepřesvědčil. A tím, že prodávají hodinky za 4890, když výrobce je i s dopravou do ČR doručí za 2490, tím mě teda neoslovili vůbec...
  5. BTW muchomůrka je luxusní. Vypadá jak umělá - dlouho jsem takovou neviděl.
  6. ... na houby jdu až zítra [emoji1] Sent from my iPad using Tapatalk
  7. Ahoj, nevím, jestli je téma ještě aktuální, každopádně já měl dlouho Casio PRG-40-3VER a s ABC jsem byl spokojený. Nyní mám do lesa SUUNTO Traverse Alfa a na sport AMBIT3 a pokud jde o měření tlaku a výšky, tak vůbec nejde o to, jestli CASIO nebo SUUNTO měří přesněji, ale o to, že SUUNTO má více režimů měření. Měření výšky může upřednostnit z GPS/GLONASS - dobré pro dlouhé trasy, kdy se v průběhu dne mění tlak a nebo klasické měření pomocí delty tlaku s výškou - dobré když lezu na kopec/horu a minimálně měním souřadnice. Mají i automatický režim, kdy se kombinuje měření z GPS i barometru a ten musím uznat, že má SUUNTO vychytaný. Casia i Suunta měří obě dobře, ale Suunto dosahuje daleko lepších výsledků zejména při změně počasí. AMBIT 3 mají navíc myslím bezkonkurenční výdrž (ještě nemají barevný displej, jako SPARTANy a bez GPS vydrží týdny.).
  8. vaclav2011

    Citizen na ruce...

    Našel jsem jen synchronizaci času s mobilem, ale třeba umí víc...??? Po obvodu ciferníku vidím nápis CALL - že by indikace nepřijatých hovorů, zpráv? Zajímalo by mě, jestli vibrují :-)
  9. vaclav2011

    Citizen na ruce...

    ... a ještě trocha elegance pod lepší světlem. [emoji1] Sent from my iPad using Tapatalk
  10. vaclav2011

    Citizen na ruce...

    Pamatuju si, jak jsem jednou zatoužil po hodinkách s černým pouzdrem... Sent from my iPad using Tapatalk
  11. vaclav2011

    Pomoc s výběrem

    ... no a švýcary k těm třicetinám [emoji1][emoji6] Sent from my iPad using Tapatalk
  12. vaclav2011

    Pomoc s výběrem

    Chápu, hodinky se musí líbit, ale v kategorii do 10k bych volil raději japonce než švýcara. Sent from my iPad using Tapatalk
  13. Když jsem viděl ty stejný ?drákuly? tak jsem prostě musel. [emoji1] Sent from my iPad using Tapatalk
  14. ... moje řeč. Sent from my iPad using Tapatalk
×
×
  • Vytvořit...