Přejít na obsah

Chegi

Členové_50
  • Příspěvky

    101
  • Registrace

  • Přítomen

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    v bytě
  • Fanoušek značky
    Sinn, NOMOS, Heuer (preTAG)

Návštěvy profilu

1 108 zobrazení profilu

Chegi's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

  1. Na letišti bylo k vidění mraky lepších kousků, jako třeba keramické pamy, nebo IWC XX. Vyfotit se mi ale podařilo jen plasťáky Earth.
  2. Ode dne, kdy mi před měsícem přišly poštou, se na ruku žádné jiné nedostaly. Extrémně pohodlné a čitelné hodinky.
  3. PP vyměnil generálské Orlíky za Rolex?
  4. Chegi

    ARCHIMEDE

    Dnes dorazily Outdoor. Super čitelné, lehké, kompaktní. K tomu nějaké ty německé fičury s pouzdrem. Tohle mě baví. Jen ta spona tahu je shit, který si takovéhle hodinky nezaslouží, ale aftermarket to jistí.
  5. Pardon, špatná příloha.
  6. Co Nomos Ahoi? Jsou v rozpočtu, vlastní kalibr (i když na 70h a křemík od Tudoru to samozřejmě nemá), neotřelý design, sympatická nezávislá značka. Jako everyday watch ideální. Sám jsem před pár týdny procházel podobným hledáním, i když s nižším rozpočtem, a tyhle byly rozhodně v TOP3. Kdyby se na Chronu prodávaly tou dobou nějaké lehce jeté, tak jsem je koupil.
  7. Sharpy na skok v Berlíně. Jsou to skvělé a strašně pohodlné hodinky na každodenní nošení. Nechce se mi je sundávat z ruky.
  8. Taky jedna od moře. Stejně tam vlezu tak po pás, takže těch 100 wr bude stačit.
  9. Primky dostaly výjezdní doložku k Baltu
  10. @nickolas celkem jsi to trefil, ale ne úplně. Tudory jsem měl a byly to super hodinky. Bohužel mi neseděly rozměry. Ale nehledám nutně znacky typu Breitling, fakt to může být i zajímavý mikrobrand. Vysoko v hledáčku mám třeba i Ming, který znají opravdu jen nadšenci. Není to nutné o tom udělat "kauf" a koupit odrbané Omegy, jen kvůli tomu, abych měl Omegy. Ale máš pravdu v tom (a sám jsem se k tomu přiznal), že mám snahu ušetřit při nákupu. Takových nás tu bude ale i na Fóru víc, jinak by nefungovala prodejní sekce.
  11. Díky za nápady. Tyhle Seiko Astron jsem neznal, prostuduji víc. Vypadají hezky a technická stránka je také zajímavá. GS v quartzu mám v hledáčku už víc než rok, ale jestli mám GS s něčím asociovaný, tak s propracovanými cifry a ty v baterie jsou vážně utilitární, což mi přijde škoda. Jinak ale souhlas. Damasko je fajn, měl jsem návrh na DK105, kde bych do toho šel, ale už byly moc velké. DA3x mě neoslovily. To bych spíš vzal Sinn 556
  12. @Kluk jako buk díky, ale TAG mě moc neoslovuje. Kromě re-edic, které navazuji na zlatou éru Heueru. @Micey Spring Drive mě baví, je to technický unikát a GS obecně mám rád, ale co jsem četl, tak je to složitější se servisem, když se hodinky musejí posílat do Japonska a trvá to klidně i čtvrt roku. To mě trochu odrazuje. BB58 jsou také možnost, ale tam mi chybí datum...
×
×
  • Vytvořit...