Přejít na obsah

HunterRomario

Členové
  • Příspěvky

    20
  • Registrace

  • Přítomen

O uživateli HunterRomario

  • Datum narození 11.2.1972

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Česká Lípa
  • Fanoušek značky
    Traser
    Spinnaker
    Dan Henry
    Deep Blue
    Laco
    Casio

Návštěvy profilu

602 zobrazení profilu

HunterRomario's Achievements

Začátečník

Začátečník (2/8)

  1. HunterRomario

    SEIKO 5

    Ty oranžády bych chtěl vidět na nějakém pěkném NATU. První ohlasy byly na tuhle řadu spíš kritické, ale jde vidět, že oni si lidi zvyknou.
  2. Je to přesně tak, jde opravdu o to, aby si oči zvykly na tmu, pak je to šajn. Chtěl jsem se s tritiem taky pochlubit a efekt byl za jasného slunečného dne při rychlém přechodu do tmy slabý, ale v noci u postele svítí parádně.
  3. Včera na degustaci ve vinotéce měl kamarád na ruce tyto limitované bronzové Orlíky, číslo 015/250, musel jsem si je na chvíli půjčit.
  4. U Petra Čecha bych teda čekal spíš Primky, když byl kdysi jejich tváří.
  5. Jo, to teda bylo. Identifikoval někdo, co to měl Čechýno a co Wesley Sneijder?
  6. Dobrá informace, napoprvé jsem taky pohořel a to jsem si myslel, že v pohodě projdu. No, pomyslel jsem si něco o aroganci a bral jsem to tak, že tam asi nikoho od nás moc nechtějí. Možná to ještě zkusím.
  7. Fotka je v nadživotní velikosti, má to délku 108 mm a hmotnost 72 g.
  8. Mühle Rytmo R220 SR, rukojeť z dřeva jasanu. Oproti dříve používanému G. Mach 3 nesrovnatelný komfort.K tomu točím žiletky Mühle, Derby Premium a Perma Sharp Super. Všechny ok, ale nejvíc mi sedí ty Mühle.
  9. Na kolo, geocaching a práci používám mé nejstarší hodinky, Casio Edifice z roku 2007.
  10. Myslel jsem, že expert na futra jsem jen já, ale při pročítání tohoto vlákna jsem už klidnější. Naštěstí moje Casia Edifice mají vystouplou kovovou lunetu, tak to sklíčko nikdy neodneslo. A u jiných hodinek jsem taky míval štígro.
  11. No, přijdou mi poměrně "své", PAMy se mi třeba vůbec nelíbí, tyhle jo.
×
×
  • Vytvořit...