Přejít na obsah

Double

Členové_50
  • Příspěvky

    92
  • Registrace

  • Přítomen

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž

Návštěvy profilu

1 100 zobrazení profilu

Double's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

  1. Přidávám se k pozitivním hodnocením a ani neřeknu slevu, kterou mi Lukáš dal, ať to po něm nechceme všichni.
  2. Jen potvrzuji co už napsali kolegové výše. Vše v naprostém pořádku, velmi rychlé a seriózní jednání, platba ihned po potvrzení obchodu. Doporučuji.
  3. Zkusím se taky vyventilovat, třeba to pomůže frustraci. Proč makléři ruší prohlídky nemovitostí 5 min. před plánovaným časem? To nemohou už ten byt alespoň ukázat a pak říct, že si majitel vybral někoho jiného? Tahal jsem manželku s půlročním miminkem 40 min. cestu tramvajem, abychom se mohli na místě otočit a jet zpátky.
  4. Obchod s Olafem jednoznačně doporučuji. Jedná rychle, férově a ještě si k tomu člověk dobře pokecá. Co chtít víc.
  5. Všechno ideální. Díky za obchod!
  6. V pohodě. Myslím, že ses nikoho nedotkl, jenom nesouhlasím s tím, že člověk co má všech pět pohromadě nenaletí. Toť vše.
  7. Díky moc za rady! Prošli jsme si to a zatím budem psát Milanovi a Davidovi. Snad bude mít někdo volno
  8. Myslím, že Alex spíše poukazoval na komentář stenlyho, který namíchnul i mě
  9. Tak obnovím to tady trochu. Máte nějaké další typy? Trochu jsme to se snoubenkou zanedbali a všichni fotografové, které známe nebo na ně máme dobré reference, už jsou zamluvení A to se budeme brát v září přištího roku .... Neznáte někoho fajn? :3
  10. Kdo má všech pět pohromadě nenaletí? No tak to teda nevím. Sám bych v PRIM určitě bez tohoto fóra naletěl. Možná jich fakt pět pohromadě nemám, ale idiot asi taky nejsem. Co když mi google vyhodí fejkové primky za 15k a já je prostě jenom chci koupit taťkovi na narozeniny, protože vím, že kdysi taky jedny měl? Jak to poznám? Sorry, ale fejk je hnus a říkat, že na to laik nenaletí a takovým způsobem to ještě zlehčovat mi jde proti srsti. O to více si cením toho, že alespoň tady se to určitým způsobem hlídá
  11. Většina hodinek příjde a potom zase, dřív nebo později, odejde. Pětky zůstanou [emoji4]
  12. Já teda už 1970 nějakou dobu nemám, ale lumi tam byla obstojná. Určitě držela víc než 2 minuty, nikdy jsem zrovna s tím neměl problém.
  13. Tak dneska jsem si vyzvedl Orisy. Bambina odkládám na neurčito, ale ta 36 mm verze mi v mozku zůstane a tuším, že se k ní přece jenom někdy vrátím
×
×
  • Vytvořit...