Přejít na obsah

Mašu

Členové
  • Příspěvky

    15
  • Registrace

  • Přítomen

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Praha
  • Fanoušek značky
    Longines a Tag Heuer

Návštěvy profilu

672 zobrazení profilu

Mašu's Achievements

Začátečník

Začátečník (2/8)

  1. Ale Onyx je někde v Jihlavě ne?
  2. Chlapi, kam na servis Tag Heuer v Praze? Nic jsem na netu nenašel. Altman na Václaváku už není a Bechyně s Dušákem a Koscom posílají do Brna Hanákovi? Díky moc.
  3. Asi jsem tu otázku špatně formuloval. Když se hodinky rozjedou, tak ne vždycky, když je vteřinovka na 12 poloze, tak minutovka přesně lícuje index (je třeba mezi) indexy atp.
  4. Zdravím pánové, dokázal by mi někdo, prosím, poradit, jak nejlépe nastavovat čas u automatů tak, aby, když je vteřinová ručička na 12, tak aby ta minutová lícovala přesně s indexem? Moc díky.
  5. Super obchod, rychlá komunikace a hodinky jsem měl obratem i v České republice. Takže za mě doporučuju.
  6. Tohle jsou ony: https://www.chrono24.cz/longines/master-collection-black-dial--leather-40mm-l27934517--id7419294.htm Potom uvažuju nad těmito: Nevadí mi, že nejsou nové, ale nevím, jestli jsou origo? pásek a sponu bych nechal u Bechyněho vyměnit za origo. https://www.chrono24.cz/longines/master-collection-chronograph-automatik-herrenuhr-l26294--id12682793.htm?checkoutId=1765769&showAll=1 Co myslíte?
  7. Všem moc děkuju za názory. Prosím, jak se sem dávají odkazy? Že bych sem dal odkaz na ty hodinky a mrknuli byste na ně.
  8. Dobrý den všem, obracím se na vás jako na zkušené chronomagy a prosím o radu. Uvažuji o koupi hodinek Longines Master Collection L2.793.4.51.7 U Bechyněho je mají nové za 51.070,- Na chronu24 u italského prověřeného obchodníka s kamenným obchodem nové i s doklady a krabicí za 35.764,- (obchod Sorelle Ronco Itálie). Nevím, co si o tom mám myslet... opravdu je ta cena o cca 16.000,- nižší? Není v tom nějaký zádrhel? Co servis? Moc děkuji za vaše názory/postřehy.
  9. Asi toto téma u Longines chybí. :-)
  10. A nebo našel jsem na chronu24 v italském kamenném obchodě Longines Legend Diver.
  11. O GMT mi vůbec nejde. Hledám něco do cca 45 tis. Automaty a něco jednoduchého. A děkuju za tip.
  12. Dobrý den, pánové, mohu s vámi prosím poradit ohledně hodinek Longines Conquest Automatic? Zvažuji jejich koupi. Co si o nich prosím myslíte? Koupit x nekoupit? Moc díky REF.L3.687.4.56.2 Cena: 39.390,- Kč Strojek: Automat Kalibr: ETA A07.171 Rozměr: 41 mm Materiál: Ocel a kůže Sklíčko: Safír Vodotěsnost: 50 m Rezerva chodu: 46 hodin Ukazatel 2. časového pásma, datum
×
×
  • Vytvořit...