Přejít na obsah

dokument1

Členové
  • Příspěvky

    3
  • Registrace

  • Přítomen

dokument1's Achievements

Začátečník

Začátečník (2/8)

  1. Prosím o radu. Slžil jsem soukolí u strojku 68.4. Vše chodí velice lehce, avšak po nasazení kotvy se při tlaku na minutové kolo soukolí ani nepohne. Měnil jsem 3x kotvu a několikrát kontroloval usazení kotev jak ve spodním ložisku, tak i v můstku. Všechny tři kotvičky jsou v pořádku a vypadá to, že jsou i nasazené dobře. Ložiska kotev vypadají taktéž, že jsou v pořádku. Nemohu s tím pohnout. Děkuji za radu a tipy.
  2. Díky za radu, je vidět, že se vyznáš. Na Tvoji radu jsem provedl kontrolu a pravá paleta je ohlá nahoru. Předtím jsem si toho nevšiml a Tvá rada mně pomohla a to nepíšeš ani, že hodinky děláš 30 let, jako ten vtipálek co napsal komentář před Tebou. Jěště jednou děkuji.
  3. Potřeboval bych radu, neboť jsem poskládal a vyčistil stroječek 501, ale po natažení se rozběhne soukolí až po krokové kolo do okamžitého vypuštění pera. Kotva a setrvačka se ani nehnou. Naopak když do vypuštěného strojku zafoukám, tak setrvačka rozhýbe kotvu a ta celé soukolí. Děkuji za každou radu.
×
×
  • Vytvořit...