Přejít na obsah

Mirek007

Členové
  • Příspěvky

    49
  • Registrace

  • Přítomen

Mirek007's Achievements

Začátečník

Začátečník (2/8)

  1. Ne nehoním:) jenom natahuju hodinky :-)
  2. My to máme doma takový divocejší.Pro příklad,jsem v kuchyni a přijde-li ta moje a řekne te mi to uděláš,přijde mi divný ji vzdycky říct počkej,sundám si hodinky.Pak se mi vzdycky říká že mám radši je než ji.Ale boha kdyby dostala lunetou do hlavy.....
  3. Nedávno jsem založil téma "jak často se díváte na hodinky"Tohle je ale téma pranice:) Já jo
  4. asi tak nějak,poněvadž já na ně čumim i s druhý strany,a to s časem nemá nic společnýho
  5. Nevím jak to máte vy,ale celej den jsem se pozoroval a zjistil jsem,že podvědomě koukám na hodinky snad každejch 5 minut.A to i když je nemám na ruce.Čumíme na film,hodinky odložený na poličce,ale furt koukám,jestli někam neodletěli:).A to i když mají jen standartní nezdobenou etu,gumovej řemínek a diferenci 25s.
  6. Zatím jsem se ale nedozvěděl jakouže verzi ety to vlastně mám
  7. Jinak si asi opravdu potřebujou sednout
  8. ty quartzky jsou strašně malinký Co se týká tahu tak to má opravdu každej jinak.Rád nosím hodinky na těsno a guma je guma.Navíc s těma kovovejma kolikrát lidi cinkaj jak zvoneček
  9. Ze čvrtka na pátek se to tam objevilo,v pátek ráno jsem tam volal a na jedny hodinky bylo 40 e-mailů s dotazem na dostupnost
  10. tak ona to špatná cena nebude.Měl slevu 60%.Jinak stojej 23000 nebo jsou vyprodaný
×
×
  • Vytvořit...