Přejít na obsah

Marcus Laurentius

Členové
  • Příspěvky

    24
  • Registrace

  • Přítomen

Profile Information

  • Fanoušek značky
    Seiko, Junghans, Longines

Návštěvy profilu

530 zobrazení profilu

Marcus Laurentius's Achievements

Začátečník

Začátečník (2/8)

  1. Dovoľte mi zapojiť sa do debaty, ktorá už teraz nie je ani o hodinkách ani o práve ČR... Aj nenávidieť náboženstvo sa dá s náboženskou vervou, rozhodnosťou, odhodlaním. Mimochodom, Panna Mária nie je židovská zombie ale najdokonalejšie stvorenie, Božia Matka, Plná milosti. Vám by neprekážalo, keby niekto verejne vysmieval vašu mamu? My kresťania považujeme Pannu Máriu za svoju duchovnú Matku. Prepáčte, pán moderátor/zakladateľ, chápem, že nad týmto fórom máte istý patronát, ale myslím si, že to nie je dôvod na vysmievanie sa z katolíckej viery. Marcus
  2. Junghans Milano Solar remienok: Hirsch Lizard
  3. Rýchle jednanie, ochota a spoľahlivosť.
  4. Aj ja pridávam pár svojich fotografií, ako dôkaz toho, že som naozaj chystal recenziu
  5. Pripájam sa k diskusii. Musím povedať, že autor tejto recenzie ma predbehol, ale povedal to isté, čo by som povedal aj ja. Taktiež som si zaobstaral hodinky Luch na vyskúšanie (predsa len tie Meistersingery sa skúšajú ťažšie) a môžem na ne povedať len pozitívne slová. Za tie peniaze je to poctivý kúsok a jednoručičkové hodinky sú životná filozofia - alebo možno filozofia oddychu. Je naozaj pekné pozorovať, ako sa ručička pomaly hýbe a približne ukazuje čas do konca nejakej udalosti, funguje to ako pekný odpočet. Je naozaj pekné pozorovať jednu ručičku, ktorá je takmer nehybná, cez obláčiky dymu z dobre napchanej fajky Peterson. Je naozaj pekné, vnímať čas cez jednu ručičku.
  6. No teda, pekná práca! Pozeral som aj stránky tohoto majstra, a dobré vedieť, že niečo také máme Hodinky už máš doma alebo toto sú fotky ešte na polceste?
  7. To snáď nie Pretože našiel som mesh za 30€ a rovnako za 130€, ako je to napr. tu: https://www.watch-band-center.com/watchstrap-s831h829-Watch-Bands-20mm.html A neviem, či jediný rozdiel spôsobujú tie typy zapínania alebo je rozdiel aj v kvalite.
  8. Znovu oživím toto vlákno... Musím uznať, že keď som pred pár príspevkami hanil Mesh, mýlil som sa. Dodáva skutočnú eleganciu, naozaj sa hodí k spoločenským hodinkám. Moja otázka však je, po pár dňoch nosenia mi mesh začal trochu strapkať oblečenie. Ten mesh nie je žiadna extra trieda, ale pri drahších meshoch je nejaká šanca, že to bude lepšie? Má význam zainvestovať do nejakého drahšieho s tým, že oblečenie nechá na pokoji? Alebo pri meshi s tým treba jednoducho počítať? Ďakujem.
  9. To je Hirsch Performance? A ktorý model to presne je? Vyzerá to fakt dobre...
  10. Keď na to tak pozerám, tie Steinharty ako by im z oka vypadli... Alebo sa Rolexy inšpirovali nimi???
  11. Dobre, ďakujem. Porozmýšľam nad tým, vyzerá to fakt dobre.
  12. Všetkým veľmi pekne ďakujem za rady a za ochotu. Toto vyzerá naozaj zaujímavo... A o ktorého člena sa jedná???
  13. To som rád Avšak na takúto frajerinu by som musel vymeniť aj hodinky. Uvidíme... Alebo si kúpim Seiko 5 so sunburst a je to... Tam sa dá skončiť vždy.
×
×
  • Vytvořit...