Přejít na obsah

Fordik

Členové_50
  • Příspěvky

    207
  • Registrace

  • Přítomen

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Praha
  • Fanoušek značky
    Seiko,Meistersinger, Panerai

Návštěvy profilu

880 zobrazení profilu

Fordik's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

  1. Ahoj , tak sem si to tu tak nějak projel a zjistil sem, že můj původní dojem lehkého výběru dalekohledu se mi díky vám rozplynul jak pára nad hrncem. Chtěl bych pořídit něco na občasné výletu s dětma nebo i jen pozorování okolí z balkonu. Cenově bych se ale rád vešel do 1500,- (což tady některé kousky jsou pro mě úplně mimo). Jestli binokulární nebo monokulární je mi celkem jedno. Váhu spíš menší. Máte tip na nějaké favority nebo v téhle cenové hladině je to jedno a vzít prostě to nejdražsí? Díky za každou radu.
  2. Byl bych pro zelenou, kdyby cifr byl černý. Tento odstín je opravdu trochu nepovedený a tak bych šel taky spíš do černé varianty. Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk
  3. Mám je originál na tahu, ale dávám je i na řemen a až snad třetí se ukázal v pohodě.
  4. Přesně tak. Konkrétně se jedná o typ s tahem. Jediná možnost jsou zahnuté stěžejky, ale to zase netuším já, zda půjdou i na tento řemen a následně na hodinky.
  5. Fordik

    Sraz Chronomagu - Praha

    Osmičky ještě fungují? Tam sem byl naposledy tak před 20 lety Nicméně bych se taky asi přidal. Kuncak: škoda, ty bys byl druhý člověk, kterého bych tam znal [emoji6] 16.9. 1) Ronin 2)Beeman 3) Kupa54 4) Fordik 23.9. 1) Ronin 2)Beeman 3) Kupa54 4) Fordik 30.9 1) Ronin 2)Beeman 3) Kupa54 4) Fordik Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk
  6. Na natu jsou hrozně pohodlné Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk
  7. Sice "jen" nové spony na hodinky, ale přístup ukázkový. Za sebe doporucuji a už se těším na první řemen od Jirky [emoji16] Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk
  8. Mám android, volat přes hodinky nepotřebuju. V autech to mám spárováne přes BT s rádiem. Ty Huawei se mi líbí nejvíc i protože mám telefon stejne značky. A telefon nosím taky stále u sebe. Někdy bych ale využil funkci hledání telefonu primárně mi jde o výdrž a info když někdo volá nebo píše. Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk
  9. Ahoj lidi, vymýšlím, že bych zkusil chvíli nosit něco chytrého na ruce. Aktuálně se výrobci i prodejci předhánějí, kdo bude mít hodinky vymakanější a levnější. Vím, že chci kulaté, průměr minimálně 43mm, větší nevadí. Cenově 4-5tis a vím, že je nechci nabíjet každý den ani každý druhý či třetí. Nějaká aktuální zkušenost či rada do čeho jít? Díky všem
  10. Hodinky co nenosím, mám v hodinkovnici. Ty co nosím, mám na ruce. Když už je náhodou odložim na noc, tak na mě čekají do rána na schodech na půdu, kam v noci nikdo neleze a nic se jim tam nemůže stát [emoji41] ale nějaký stojánek asi taky pořídím,jen co povyrostou děti, které mají nenechave ruce a už všude dosáhnou [emoji85] Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk
  11. No jo, dýnko. Asi nejhezčí co jsem zatím viděl. Do detailu udělané. Jdu si najít jak ho vyrábí [emoji4] Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk
  12. Tak ty jsou naprosto skvělý. Jaký průměr cifru? Co Lumi? Edit: sem slepej [emoji85] v tom případě ideální i velikost [emoji1303] Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk
  13. Simon to taky pěkně střídá a i jeho přítelkyně https://deployant.com/spot-the-watch-simon-cowell-music-producer-and-talent-judge/ a přijde mi, že si občas přehodí i řemen A na poslední fotce netuším co má na ruce v goldu jeho kolega David
  14. Johny Depp a hodně volné hodinky lepší foto jsem nenašel, pozná někdo co je to zač?
×
×
  • Vytvořit...