Přejít na obsah

ron

Členové_50
  • Příspěvky

    574
  • Registrace

  • Přítomen

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Praha-Jižní Čechy
  • Fanoušek značky
    Breitling

Návštěvy profilu

9 324 zobrazení profilu

ron's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

  1. Dobré odpoledne Všem, prodám Breitling tabule (cedule), stěhuji starou místnost a nemám pro ni využití. Mám ji opravdu už hodně let a jen se na ni práší, což jde vidět i na fotkách . Velikost cca 40 x 35 cm, je opravdu poměrně těžká a velká. Věřím, že udělá nějakému fandovi značky opravdu radost tato unikátní a raritní cedule. Pro představu tady je na ni odkaz i s cenou. https://www.passionchrono.com/en/breitling-shop-display Cena: 3 500 kč (vzhledem k velikosti a váze pouze osobní předání Praha)
  2. ron

    StrapShop.cz

    Děkuji za rychlou odpověď. Chtěl jsem něco ve stylu Hirsch Ayrton, právě mi říkali v Koscomu, že tam mám narvat 24 mm, že se to běžně dělá, ale nějak se mi to nezdálo
  3. ron

    StrapShop.cz

    Ahoj, rád bych se zeptal, mámě něco v šíři 23 mm u stěžejek?
  4. Bacila mohu jen doporučit. To, na čem jsme se domluvili, platilo, a vše bylo spojené i s velice vstřícným jednáním. Děkuji.
  5. Přesně tak, jak by to tady mělo vypadat, jasně, rychle a vše v pohodě. Děkuji a zase někdy příště!
  6. poprosil bych tedy doplnění takto: ron 2x44, 1x41,1x40
  7. Já bych také navýšil objednávku o 4 páry.
  8. 1. beeman 2. Vit 3, beeman 4, beeman 5, beeman 6. beeman 7. Miriablo 8. nickolas 9. Murphy97 10. habaděj 11. Harwey 12. viking 13. Honza.manta 14. Andrew 15. Prischera 16. davok 17. baza 18. Miriablo . 20. Prischera 21. Radek.VV 22. Andrew 23. Tittus . 33. Tittus . 40. xprcz01 . 50. rooosta 55. ron . 60. bobi 61. Honza.manta . 66. bobi 67. baza 68. Frantik 69. JoyStick . 71. docent . 73. kuncák7 74. Mari . 77. Tea 78. Libor_OV 79. robero79 80. Andrew 81. martin.951 82. j.e.n.i.k.82 . 85. Karel.zimm 88. vikinho 99. People 100. Honza.manta
  9. Po dlouhé době se dostaly na ruku, a jsou pořád fajn
  10. To záleží...Já to řešil na SOH 46mm dvakrát u AD v servisu. SOH jsou na to obzvláště dost náchylné, protože díky tvaru svého pouzdro nemají ochranu koruky a ta dost trpí. Ten závit může být buď stržený přímo na krčku korunky a nebo v samotném pouzdru (tak mi to vysvětlil hodinář). Pozná to on sám, až když to rozebere. V prvním případě, když je to na korunce, tak zaplatíš periodický servis, kde v rámci něj vymění korunku a nebo v případě horším, když je to v pouzdru - výměnu pouzdra + periodický servis, kde to bude už trochu dražší. Nevím, kolik stojí pouzdro na tvé konkrétní hodinky, ale na Navitimery mne stálo cca 11 tis kč. Kdyby to byla pouze korunka, tak počítám, že snad do 4 tis kč v rámci periodického servisu se vejdeš.
  11. ron

    Superocean Héritage 

    Neboj, nějak to zvládnu. Nikomu jsem se nesmál, jen mi to přijde úsměvné, takže máš asi pravdu, vlastně mi to je k smíchu, když někdo tady postne totální novinku, ale tohle byla totální novinka v roce 2007. Chápu to, protože to ještě nevěděl zřejmě co je Breitling a Chronomag....proto je raději někdy lépe více číst a méně otevírat neaktuální vlákna.
  12. ron

    Superocean Héritage 

    Petiku16, každopádně jde vidět, že tomu opravdu rozumíš ...
  13. Já bych řekl, že to sedí, je to přesně tak, jak jsme psali dopoledne. V tom DPH je zřejme nejnom DPH z ceny hodinek, ale také + DPH z ceny dopravy, která byla i přesto zdarma.
×
×
  • Vytvořit...