Přejít na obsah

Fiomen

Členové
  • Příspěvky

    2
  • Registrace

  • Přítomen

Fiomen's Achievements

Začátečník

Začátečník (2/8)

  1. Když už jsme u toho LED osvětlení- nevíte někdo, kde sehnat vánoční LED řetězy s dálkovým ovládáním? Na eshopech se sehnat docela dají- viz. třeba tady http://i-market.cz/170-led-retezy , ale moc ten řetěz nechci objednávat bez toho, aniž bych ho viděl a mohl ho případně v nějaké kamenné prodejně reklamovat. Co jsem tak proletěl pár obchoďáků, tak jsem nic nenašel. Mám zásuvku poměrně z dosahu a řetěz bude umístěný na okapu, takže je zapínání a vypínání trochu komplikovanější- tamožnost dálkového ovládání by mi docela pomohla.
  2. Já jsem kdysi koupil klasické stropní světlo do ložnice právě s integrovanými LED panely- nechal jsme se zlákat cenou (navíc bylo zrovna v akci, takže stálo opravdu pár korun) a navíc se mi hodně líbilo. Těch integrovaných LED diod tam bylo víc s tím, že hned po asi roce a půl jeden odešel a po dalším roce začalo světlo občas problikávat. Elektronika byla integrovaná, takže se nedalo dělat prakticky nic jiného, než to světlo vyhodit. Kdyby ho člověk jen tak přicvaknul na strop, tak to neřeším, ale když si vezmu, že strávím nějaký čas vrtáním děr a kompletní instalací světla, tak už něco podobného nechci nikdy v životě vidět. Takže za mě nevyměnitelné LEDky tak možná, pokud kupuju vánoční osvětlení, nebo něco podobného, co stojí pár korun a nemusím to nikam složitě instalovat. V ostatních případech rezolutně něco takového odmítám, i kdybych to měl dostat zadarmo.
×
×
  • Vytvořit...