Přejít na obsah

BrassTomas

Členové
  • Příspěvky

    22
  • Registrace

  • Přítomen

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

BrassTomas's Achievements

Začátečník

Začátečník (2/8)

  1. Jestli nemáš nějak užší či šiřší chodilo než je obvyklé, vezmi si 43,5 a nos to s klasickýma hrubýma vlněnýma ponožkama. Odesláno z mého SM-A530F pomocí Tapatalk
  2. Mne příjde, že jedny jsou 875 a druhé 1907. Jiná kůže. Odesláno z mého SM-A530F pomocí Tapatalk
  3. Denimheads v Praze Odesláno z mého SM-A530F pomocí Tapatalk
  4. Prý v US funguje STP a NR. V EU by měl fungovat, aspoň co jsem četl na Redditu, tak někteří kupují na END. Ale upřímně ruku do ohně bych za to nedal. A osobní zkušenost nemám. Zda někdo ví, taky budu teda rád za informaci. První RW koupil u DH. Ale taky bych je raději koupil online za polovinu ceny. Odesláno z mého SM-A530F pomocí Tapatalk
  5. Já musím říci, že ty blacksmithy 3343 co mi působily, že mám malé tak teď po 2 měsících mi sednou skvěle. Ale bylo to utrpení ty první 2 měsíce... Odesláno z mého SM-A530F pomocí Tapatalk
  6. Ahoj, Jmenuji se Tomáš, jsem z Ostravy a k tomu student na VŠB. Na fórum chodím už několik měsíců, ale registroval jsem se nedávno, jelikož už bylo co přidat do vlákna. Svoje první Red Wingy. (i když jsem netrefil velikost, ale nositelný jsou). O hodinky jsem se nikdy moc nezajímal, nějaký ten malý zájem se ale objevil před půl rokem, kdy jsem našel staré PRIMky a také si uvědomil, že vlastně každý by měl mít nějaký hodinky. Je to nadčasový a praktický doplněk. Ty PRIMky mi dal kdysi strýc jako dítěti a já "expert" jsem po chvíli přetáhl pružinu. Tak skončily v šuplíku. Po objevení jsem je nechal opravit a tady jsem tak přišel ze zvědavosti najít si o jaké PRIMky se jedná. A jak to tady bývá, než jsem se dostal do vlákna s PRIMkami, pročetl jsem hromadu dalších věcí a stále pročítám. Jsem spíše konzument informací. Po přečtení o několika značkách tady na fóru mne zaujala hlavně značka Seiko.
  7. Byl to pouze můj osobní názor. Nic víc. Odesláno z mého SM-A530F pomocí Tapatalk
  8. Tak to určitě bude. Měli svůj důvod proč použít tento druh. 100 lidí a 100 chutí.
  9. Pardon. Celou dobu píši pull-up, ale myslel jsem tea-core. Toto je tea-core Black Prairie Odesláno z mého SM-A530F pomocí Tapatalk
  10. Náhodou já bych si je koupil a nosil je. Jsou nádherné, ale kdyby byla použita normální kůže, buď třeba klasická Harness nebo Featherstone, udělali by lépe. Nelíbí se mi ten pull-up efekt, kdy vyleze ta hnědá časem na nejvíce namáhaných místech. Odesláno z mého SM-A530F pomocí Tapatalk
  11. Ty botasky mi příjdou předražené. Spíše zajímavá je teď kolaborace ze které vyšly Climbery. Škoda, že byla použita pull-up kůže(černá a když se poškrábe, je pod tou černou hnědá barva, která výjde na povrch. Takže máte dvoubarevné boty.) Mají je dokonce na DenimHeads. Odesláno z mého SM-A530F pomocí Tapatalk
  12. Není to exkluzivka pro Asii? Jestli jo, jak ses k ní dostal? Mimochodem, nevíte kde se dají koupit levněji Red Wingy? V US mají STP a NR, kde kupují třeba za 150 babek nové, ale v Evropě jsem o ničem takovém teda ještě nesmyšel. Teda jen END Clothing, ale nevím zda to je duveryhodný e-shop. Odesláno z mého SM-A530F pomocí Tapatalk
  13. Tak tak, hodně lidí to podceňuje.
  14. Jaké modely mají podšívky z přírodních materiálu(i v rukávech nejlépe)? Nechci kupovat bundu za takové peníze, aby byla podšívka z polyamidu, polyesteru popřípadě bavlna-poly mix. Můj problém s umělinama je ten, že se v nich potím více a necítím se v nich dobře jako v přírodních materiálech(bavlna, vlna, hedvábí, len, a i viskózu snesu jako podšívku). Nejlépe nějaký více elegantnější model, maximálně té střední délky(délka beaufort). Red Wingy už mám, hodinky aktuálně v reklamaci opravy(opravené PRIMky špatně. :-( ). Tak se připojím ke zdejším pacientům, jak to tu jeden z Vás nazval.
  15. Já je kupoval na konci léta a nic mi neříkal o oleji. A to mám velikost na hraně, jak jsem psal před týdnem/2 týdny. Odesláno z mého SM-A530F pomocí Tapatalk
×
×
  • Vytvořit...