Přejít na obsah

rendyG

Členové_50
  • Příspěvky

    56
  • Registrace

  • Přítomen

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž

Návštěvy profilu

1 205 zobrazení profilu

rendyG's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

  1. Prodávám sotva zajetý bajk mojí polovičky, který je mimo pár kosmetických oděrek ve velmi pěkném stavu. Velikost M, takže pro cca 165-175cm. Kolo je v Brně, případně mohu přiblížit směr Pardubice, nebo Humpolec. Více info zde: https://www.cyklobazar.cz/inzerat/JPkbMW643AdkJ/cannondale-trail-vel-m Cena: 19 500 Kč (pc: 24 500 Kč)
  2. Zdravím, prosímtě karta od Mototechny jde ještě získat? Nedávno jsem hledal a přišlo mi že už se k ní nedostanu..
  3. Vodafone mi nakonec prodloužil neomezenej studentskej za 599..
  4. Bezproblémový obchod z ruky do ruky, rozhodně doporučuji
  5. Teoreticky pokud se přiblížíme 30k, pořád jsme v pohodě a peak prostě nebude na jaře, ale třeba až na podzim.. Pokud to ale půjde níž, začal bych mít obavu. Ale vzhledem k tomu jakým tempem se tisknou prachy, níž než 30k už se nikdy nepodíváme imho
  6. @lykan Možná si viděl, ale doporučuji mrknout na Muldixovu recenzi, je tam případně i předfacelift. Recenzent má moc fajn styl, běžně sleduji spíš kanály v angličtině, tohle ale nemá moc konkurenci... Njoy
  7. Jasně, tomu rozumím. Spíš jsem narážel na to že vzhledem k současné situaci na trhu bych viděl pravděpodobnější variantu že CRO padne o 80% dolů, než že by ještě vyletěl. To je samozřejmě černý scénář. Fakt že je jsou výhody spřažené s aktuální hodnotou tokenu mi nesedí. Při představě že bych tam nasypal $400 a padlo to na čtvrtinu, byl bych dost naštvanej Zatímco v případě stejkování třeba ADA, ETH by mě případný pád moc nebolel
  8. Díval jsem se na podmínky a řekl bych že zajímavý je až 2.level - karta Ruby, kdy člověk dostává 2% cashback. Podmínkou je ale CRO stake v hodnotě $400, což mi příjde celkem dost.. Né že bych nevěřil budoucnosti platformy, spíš už neočekávám nějaký výrazný růst v blízké době. Až (pokud) hodnota tokenu spadne, asi nad tím začnu přemýšlet 1% mám teď i u Raiffky
  9. V případě že má člověk tank se 170mm+ a dostatečnou rychlost, dost možná jo
  10. Zdravím, napadlo mě že se zeptám v tomto vlákně, určitě je zde mnoho zkušených motoristů. V rodině budeme rotovat auta, budu tedy prodávat svého Golfa mk6. Na co si dát pozor při prodeji, přepisu auta na soukromou osobu? Přepis mám v plánu řešit určitě osobně za přítomnosti obou, takže tam by problém nastat neměl, co ale napsat do kupní smlouvy aby bylo vše právně v pořádku?
  11. Tak schválně, kdo opravdu ví jak zatáčíme na kole? Možná to bude jedna z příčin proč často není jednoduché dítě na kole naučit...
  12. Kdo nezná, doporučuji zvážit i FTX. Zatím méně známá, ale do budoucna to bude dost možná trefa Navíc pro fanoušky ekosystému Solany má spoustu výhod.
  13. Snad to ted nemaj pretizeny?.. Jinak jakej mate nazor na soucasnou situaci? Osobne mi prijde ze nejak moc lidi zacina byt bearish, hlavne tedy v akciovem trhu. Ale pokud pujdou dolu akcie, bohuzel nam to stahne i krypto
×
×
  • Vytvořit...