Přejít na obsah

chose

Členové_50
  • Příspěvky

    790
  • Registrace

  • Přítomen

Profile Information

  • Bydlí
    Praha 6

Návštěvy profilu

7 339 zobrazení profilu

chose's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

  1. chose

    SARB033 - porucha

    Buď mám extra štěstí na kus, a ty smůlu, nebo těm tvým něco chybí i po opravě. Mám je jako hodobóžovky na zkoušky/svatby/promoce, většinu času leží denně natahované na nočním stolku, a přesnější mechaniku jsem neměl. Číselníkem nahoru stabilně krapet do plusu, když je nenosím dlouho, položené na korunku udělají kolem -22 s/d, a předbíhání je vyřešeno. Držím palce, umí být skvělé.
  2. Co se týče velikostí, Samuraie jsem prodal, protože mi byly na tahu moc velké. Želvy na gumě dvakrát nevěřícně vyzkoušel před koupí, a teď nosím naprosto v pohodě jako upgrade Skx013 Edit: Jako univerzály mám SARBy, ale jestli nutně potřebuješ univerzální divery, a máš na ně ruku, Samuraie asi projdou líp, než želví retroingot.
  3. chose

    Nove modely Seiko 2014-18

    Zas jako nadšení už neni takový, jako bejvalo, takže chirurgický zákroky a želvičky oželím, nebudu si holt hrát na Apocalypse Now, a zůstanu u Seika věrnej 013 a SARB:)
  4. chose

    Nove modely Seiko 2014-18

    To vim taky, ale pracka mi z toho nenaroste:))
  5. chose

    Nove modely Seiko 2014-18

    Už tu byly nový prospexový želvičky? SRP777K a příbuzní, škoda, že 45 mm, midsize bohužel nečekám.
  6. Od pondělka netradičně, aby mi je hodinář nepoškrábal při tlakovce, akorát má dovolenou, tak takhle budou ještě aspoň týden..
  7. Mě ten design taky moc nebere a ručky mi přijdou vyloženě hnusný, indexy zas libový, ale to už je věc vkusu, technicky je to fajn kousek.
  8. Nebo jeho update s osmdesátihodinovým powermaticem a keramickou lunetou (ale podle mě toxickou modrou)
  9. Koukám, že se to tu trochu zvrhlo ve sledování přesnosti a řešení cosc, co zpátky k tématu? Našel jste někdo nějaký pěkný model s tou osmdesátihodinovou etou, ideálně něco explorerovitě-aquaterroidního do 39 mm včetně? Já ji zatím viděl snad jen v čistých oblekovkách, nebo potápkách, a na DS1 nezkousnu ten kříž..
×
×
  • Vytvořit...