Přejít na obsah

speedmaster1

Členové_50
  • Příspěvky

    335
  • Registrace

  • Přítomen

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    praha

Návštěvy profilu

4 108 zobrazení profilu

speedmaster1's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

  1. určitěne, uvnitř jsou jak nové
  2. Zdravím, mám suby z roku 1992. jsou v moc hezkém stavu. První servis proběhl až v roce 2019. Docela mne mrzí že již nesvítí číselník, i když ručky se ještě celkem snaží. Jakou životnost má to tritium, můžu li se zeptat znalců?
  3. Klasicistní špindlovky, rv cca 1820. Vůbec nevadí způsob otevření přes zadní dekl. Případně lze vyklopit stroj na pantu. Jinak tyto nejsou bicí. Cena se odvíjí od stavu stroje. Předpokládám že je nechcete prodat, ale možná opravit. S opravou bych mohl pomoct.
  4. rokokové čtvrtové rámovky, výroba rakousko-uhersko
  5. pozdně barokní špindlovky s přebalen s želvovinou , poctivá řemeslná práce z rakousko-uherské monarchie
  6. zdravím. poradí mi někdo, u koho nechat opravit tyto primky? chce to skutečně odborníka, asi to nebude jen tak.
  7. Pro všechny zájemce o kurz hodinařiny. Na stránkách Království hodin, v rubrice ?Zajímavosti? nebo na jejich Facebooku je článek, kde se dočtete o tom kdy a za jakých podmínek budou prvozovat rychlokurzy hodinařiny. Protože jsem tady o nikom, kdo dělá hodinářské kurzy nevěděl, tak myslím, že by Vás to mohlo zajímat. Co vy na to?
  8. já mám nejraději starou vídenskou práci, ale už je toho po málu.
  9. mě to bylo divné. ale dneska už je možné všechno.
  10. jeden pán, nebudu jmenovat , mi za ně tedko nabídnul 3500,- odpovídá ta cena ?
  11. mě spíš zaujala ta barva na číselníku, myslel jsem chvíli že jsou dámské
×
×
  • Vytvořit...