Přejít na obsah

Murphy97

Členové_50
  • Příspěvky

    6 385
  • Registrace

  • Přítomen

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    PRG
  • Fanoušek značky
    Pilsner Urquell

Návštěvy profilu

14 730 zobrazení profilu

Murphy97's Achievements

MegaXXLzávislák

MegaXXLzávislák (8/8)

  1. Navod na uklid je uklizet Ne, promin... Jasny, je to narocnejsi, samozrejme. Po prichodu z venku (a ze couraji furt) utirame 12 pacicek :-), 3-4 denne luxujeme + mam rucni aku vysavac na rychlou pomoc, vytirame dvakrat denne. Ale nestezju si, je to nase rozhodnuti, pesani nas provazeji cely zivot, jsou to partaci a clenove rodiny se vsim vsudy. Kdyz nekam jedeme na vylet, na kaficko, na prochazku - vetsinou jsou s nami. Takze to replikujeme i doma
  2. Tak to holky povysily na finalni level. Ted uz ta kresla fakt potrebujeme..
  3. Az se priste narodim, chci byt pes u nas
  4. neboj, nic jineho nedelame Kdyz maji naladu (ano, asi to mely byt puvodne kocky, jak jsou palicate), jsou to fakt mazlove, hlavne ta nejmladsi - vyrustala bez maminky, tak ji to vynahrazujeme
  5. ..ne, ale kazdy vecer shanim dve kresla/zidle, at si mame s pani kam vlezt
  6. O domaci pohode by mohly nase aristokratky vypravet cele dny
  7. Mozna by mistni bajkery zajimalo proc? Jinak je to jen fotka motorky…
  8. ..no, to ja minulou sobotu ztratil multifokalni bryle se zatmavovacimi UV skly v obrouckach Ray Ban - jednak to tedy boli financne, ale horsi je, ze mi jako trochu chybi a nove nejsou hned
  9. Marceli, tech 200km bude i s tou 900 baterkou hodne "papirovych", myslim... Jestli na to nejak nespechas, ja bych chvilku hledal, cetl, porovnaval, ujasnil si "jak a kde" budu kolo pouzivat a hlavne navstivil nejakeho specializovaneho prodejce. Zrovna vcera jsem stravil par hodin tady https://www.akumo.cz a tim, ze jsou fakt specialka, maji toho mraky skladem, tak jsem nemel pocit, ze mi neco "tlaci", ale ze fakt vybirame podle mych realnych pozadavku/potreb (a to jsem jeste nevybral ). Samozrejmosti je, ze jsem si tam vcera nekolik kol projel na testovaci trati..
×
×
  • Vytvořit...