Přejít na obsah

Milda

Členové_50
  • Příspěvky

    213
  • Registrace

  • Přítomen

Milda's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

  1. Mel bych dotaz na cleny fora, nemohu si vzpomenout na jeden web, ktery byl orientovan pouze na Seiko, nechalo se tam koupit vsechno vcetne nahradnich dilu na stare hodinky. Rad bcyh se k tomu webu zase dostal, nepomuzete nekdo s napovedou nebo s typem ?
  2. dobry konak a vinko muzu vdycky klidne i kazdy den, obcas s nasimi partnery je treba vypit par lahvi vodky coz kdyz je kvalitni se da take, pivo mi nedela dobre
  3. Milda

    parchanti?

    take me nazev prispevku docela vydesil
  4. Milda

    Seiko Divers

    dobre poctenicko, diky
  5. Krasne hodinky, skvost mezi Japonskymi hodinkami, nechal bych je rovnez v puvodnim stavu. Zlato s peknym paskem ma neco do sebe, jsou to preci jen kralovske hodinky o:) gratulace
  6. Bosenska kava http://www.zlata-dzezva.cz/bos-kahv.html maji tam i e-shop ta kava je opravdu moc dobra "doporucuji" i kdyz neni nad to si ji koupit napr. v Tuzle nekde v male prazirne. Dost casto se necha džezva koupit i na aukro.cz http://www.aukro.cz/search.php?string=d%C5%BEezva ale kupoval bych jen měděnou z jiného materiálu to není ono.
  7. diky za vysvetleni o:) lepe bych to nerekl ani ja o:)
  8. No ja jsem definitivne propadl kave po mem pusobeni v Bosne a naucil jsem se pit kavu varenou v dzezve, byly take dny kdy jsme meli 5 az 6 kavicek za den a to pekne silnejch. Ted si varim kavicku tak jednu za den pekne namletou a vonavou.
  9. Ja bych rekl, ze se urcite najde v pripade koupe spousta zajemcu, jinak jsou pekne, gratuluji.
  10. Jsou pekna, ale osobne si take myslim ze 6105 jsou nej potapky od Seika (svym designem)
  11. Taky jsem je dneska nasel, vypadaji krasne, jestli maji jeste vsechna tesneni v poradku a stroj jde tak jak ma, tak preji stastny lov na velrybu o:)
  12. Vzal bych ty cerne, dle info od prodejce se kterym jsem byl kontaktu jsou v hodne dobrem stavu komple renovovane.
  13. Pokusim se take pochlubit, i kdyz fotky se mi zatim moc nepovedly. Vintage Seiko Chrono cal.6138 8020 koupeny od clena fora renovace by mechano.
×
×
  • Vytvořit...