Přejít na obsah

vraby

Členové_50
  • Příspěvky

    7 376
  • Registrace

O uživateli vraby

  • Datum narození 24. prosince

Profile Information

  • Pohlaví
    Neuvedeno
  • Bydlí
    Komotau

Návštěvy profilu

20 351 zobrazení profilu

vraby's Achievements

MegaXXLzávislák

MegaXXLzávislák (8/8)

  1. Nové Sko koupené tak výměna už ne.
  2. Měl bych tu pro nenáročného jedno koleso Rockrider ST540 / 2019. Kolo ve stavu nového,patrné snad z fotek.Přítelkyně neuváženě koupila M velikost a potřebuje menší. 2-3x venku a odložené,nebyla štonc kolo vyměnit tak je to na mě. Původně vyšlo na 12t. i dále se snad prodává viz odkazy. Chtěla by 10t. nebo připadá v úvahu výměna za Sko +- ve stejné třídě. Kolo je v Chomutově. https://support.decathlon.cz/horske-kolo-rockrider-st-540-sedo-cervene#51878055-0a6d-434c-b619-424e0c774b42 https://www.decathlon.cz/p/damske-horske-kolo-27-5-st540-sede/_/R-p-307942?mc=8553362&c=ŠEDÁ_ČERVENÁ_RŮŽOVÁ Děkuji za možnost inzerce.
  3. Tady je snad už vše napsáno . S Jirkou rychlá domluva,fajn cena,dobře zabaleno a rychle odesláno . Děkuji a můžu jen doporučit .
  4. Striktně se držet požadavků nemusíte,díky za další nabídky.
  5. Ahoj všem Mladej s přítelkyní hledají druhé auto (pro ní) tak se pozeptám i zde,než budou hledat něco v bazáru. Po těch letech tady vím,že tu jsou fajn lidi a když nebude nabídka tak třeba poradí a dají tip. Chomutovsko, nebude problém se podívat a omrknout v rozumné vzdálenosti. Požadavky - hatchback - benzín - do 100t. km - od 2018 - cca do 250t. Kč Značka nerozhoduje,ale holčina 23let. Něco už má naježděno. Díky za možnost poptávky Berte.
  6. Jak píše geometr , Motorolu. Je to i menší pádlo než Xixao
  7. ETA Adagio 3511 9000 DermoPet nástavec
  8. Eta vyhrála , paní domácí se hodí i vysávací kartáč na psa.
  9. Tak mi půjdeme asi do Ety a nebo Rowenty. Poměr cena ,výkon a příslušenství,oprava hraje pro Etu.
  10. Afri díky za report. Deset je dost,ale jestli je dobrý proč ne. Konkurence ? Nevím možná dá ještě někdo nějaký tip.
  11. Ahoj Vybíráme new vysavač(pes) a volba asi padla na Miele C3 C&D nebo CX1 C&D a teď jestli sáček nebo bez? Já bych se přiklonil k sáčku. Nějaké vaše zkušenosti ? Na Miele pozitivní ohlasy co jsem tu četl. Případně nějaký tip na něco do 10t. Diky.
×
×
  • Vytvořit...