Přejít na obsah

Martin J.

Členové_50
  • Příspěvky

    337
  • Registrace

  • Přítomen

1 sledující

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Brno
  • Fanoušek značky
    Omega

Návštěvy profilu

6 031 zobrazení profilu

Martin J.'s Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

  1. Hodinkový obchod, vše v pohodě, rychle a bez problémů. Osobní jednání u příjemného pokecu. Přeji Mírovi hodně štěstí a ještě jednou děkuji.
  2. Nehodinkový obchod a jako obvykle vše v pořádku. Děkuji a doporučuji.
  3. Nehodinkový obchod, komunikace rychlá a bez problémů. Zkrátka naprosto v pohodě a rád doporučuji všem ostatním.
  4. Vše bez problémů, velmi rychlá komunikace. Díky za obchod.
  5. Fajn kupující, vše v pohodě, výborná komunikace, rychlá domluva. Děkuji za obchod a doporučuji všem.
  6. Výborná komunikace a rychlé odeslání, zkrátka pohodový a bezproblémový obchod. Děkuji a doporučuji.
  7. Obchod proběhl v naprostém pořádku, zboží odesláno ihned po zaplacení, perfektně zabalené. Doporučuji.
  8. Jsou fakt parádní, gratulace. Škoda jen, že pro mne jsou 44mm moc velké.
  9. Nádhera, parádní kousek. Gratulace a držím palce aby se ti historická sbírka pěkně rozrůstala.
  10. Velká nádhera, moc gratuluji k parádnímu kousku.
  11. Pokud si dobře vzpomínám, tak jsem tou stovkou fotil Omegy AT viz tady. Ten si určitě časem pořiď, je vyhlášenej.
  12. ... a koupíš si L-kovej, ten je super, mám ho taky. Jediný co mi na něm vadí je průměr závitu filtru 67mm.
  13. Jo, 5DMkII mám taky. Já jsem kdysi už jednou 17-40L měl, ale prodal jsem ji. Časem jsem zjistil že mi chybí a tak jsem si ji teď koupil znovu, je to fajn sklo.
  14. Jasně, já ti rozumím a přeji ti abys dobře vybral, pokud do toho půjdeš. Určitě to není lehká volba, je to hromada peněz. Tento objektiv moc rozšířen mezi lidmi asi zatím nebude a moc času už taky zrovna není, Cashback končí v květnu. Nevím jaký máš foťák, ale u těch rozumnějších jde microfucus kalibrovat, což by ti v případě nejhoršího mohlo pomoct. Já koupil asi před čtrnácti dny 17-40L a taky jsem zvědav jestli dostanu 2.5 tisíc zpátky, proto jsem se nahoře ptal.
  15. Kulatiny? No tak to není o čem - předem všechno nejlepší a ať má objektiv dobrou kresbu!
×
×
  • Vytvořit...