Přejít na obsah

224477

Členové_50
  • Příspěvky

    399
  • Registrace

  • Přítomen

2 sledující

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž

224477's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

  1. Zvazujem kupu tychto hodiniek a pomohlo by mi ak by som sa mohol na ne pozriet nazivo. Ak by ste ich niekto prosim mali, napiste mi PM. Kava na mna. Ospravedlnujem sa za nevhodny prispevok, nenasiel som rozumnejsiu formu, ako sa to opytat. Dakujem a pekny den!
  2. Mal by si sa na to pozerat cez perspektivu toho, ze je to dar a niekto ta chcel potesit.
  3. dakujem za super citanie, tie hodinky sa mi dlhodobo pacia.. pripominaju mi poljot 3133 chrono
  4. Podarilo sa mi za vybornu cenu odkliknut na ebayi HMT PILOT, sucasna produkcia, dno je len nacvakavacie a nie srobovacie. Tak snad ru cestu z Indie zvladnu.
  5. Minuly tyzden som vahal nad ebayom ci odkliknut HMT Pilot a dnes uz tam prakticky ziadne /cenovo akceptabilne/ nie su. Su to pekne retro, alebo vintazne, hodinky za prijatelny peniaz /milionari sa iste urazia /.
  6. 224477

    P.O. Bond Skyfall

    No 5007 ks je v mojich ociach masova produkcia
  7. na Batmana sa tesim tiez, dufam, ze sa s tvojim nazorom budem moct stotoznit, zatial u mna vedie dark knight.
  8. Ten posledny 'sipik' je bomba cena/vykon a zere to obycajne AA dostupne kdekolvek.
  9. good job, malokedy to ma takyto happy end
  10. organic, mile, ze spominas Irvinga, prave mi ostava cca 200str. /total 800+ str./ do konca 'Dokud Te nenajdu' a nedavno som zistil, ze to nie je sfilmovane... 'Garpa' som videl veeeelmi davno a 'Mustaren' bola super..
  11. Par dni dozadu som pozrel Requiem For a Dream... Velmi silny film. http://www.csfd.cz/film/14317-requiem-za-sen/
  12. Fico vytasil nový šperk: Hodinky s 12 diamantmi za 5-tisíc eur http://www.cas.sk/clanok/221993/fico-vytasil-novy-sperk-hodinky-s-12-diamantmi-za-5-tisic-eur.html Ako, ide to s nim dole vodou..
  13. Co ma na ruke p. Chungdrag Dorje a.k.a. Steven Seagal ?
×
×
  • Vytvořit...