Přejít na obsah

Kairos

Členové_50
  • Příspěvky

    668
  • Registrace

  • Přítomen

3 sledující

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    v Praze

Návštěvy profilu

6 306 zobrazení profilu

Kairos's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

  1. To byly casy, gsxr za 299, kwaka 310 a fireblade 330, dukna pres 400
  2. Me chodej fotky z Rakouska dost pravidelne, destinace a cas je tam uveden vzdy, ale tato sluzba je dost draha, vetsinou kolem 60,-€
  3. Pred 2 roky jsem chtel v DK racingu vyzkouset, vsechny byly prodany, nic nepredvadeli, tak snad se to zlepsilo
  4. Krasna masina, jak se to chova v zatackach? Je znat vaha a radsi jezdi rovne nebo to v Hinckley vymysleli dobre? Moje prvni masina byla t595 a na ten nasranej zvuk nezapomenu
  5. Dneska prvnich 30km po oziveni, nohy mam za krkem, dela to bordel a jizda jak na Ducati
  6. Dnes jsem se dostal k ochutnavce toho, co jsem v sobotu vybiral a muzu doporucit. Obcas se mi povede v zaplave ochutnavek vybrat blbe tentokrat jsem spokojeny
  7. Ja dneska overuji kvalitu vin zde https://www.velkobilovictivinari.cz/akce/ze-sklepa-do-sklepa
  8. 535 Viraga byly drive velmi oblibene v autoskolach v Nemecku, tak to nemuze byt tak hrozne na uceni i s vetsim objemem
  9. A na tuhle se taky moc tesim, po desmoservisu v Brandysku uz jen nastrojit, jeste jsem na ni nejel 750ss
  10. Diky Jen jsem ho spravne nastavil, pred mesicem jsem ji dotahl z Hamburku, predchozi majitel udelal servis ale o nastaveni vedel tuzku a najel na tom houby. Loni jsem takhle koupil 999, to same. Lidem se asi libi design ale extremni jizdni pozice a pohodli je pak od jezdeni odradi.
  11. Musim ji dostavet domecek, tak alespon kratka vyjizdka do Bauhausu pro klinky a protoze dostala novy backory a poladil jsem podvozek, tak jsem rval v kazdy zatacce radosti do helmy
  12. Běžně jsem u zubaře omdlíval, jednou jsem v Německu prokousnul i rentgen co mi strčili do huby /nevěděl jsem o tom, protože jsem zrovna odcházel / až mi moje nynější zubařka poradila a já teď bez 2 energeťáků na ex do ordinace nelezu.
  13. Došel mi čistič od Hornady, neviděl jste prosím tohle někdo někde v obchodě? https://www.hornady.com/reloading/case-care/lubes-and-cleaners/one-shot-cleaners ten první, vyhledávače mi v ČR nic nevyhledaly
×
×
  • Vytvořit...