Přejít na obsah

TomAnt

Členové_50
  • Příspěvky

    360
  • Registrace

  • Přítomen

2 sledující

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Bratislava

TomAnt's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

  1. Ked uz som bol zas na Islande, tak som nemohol samozrejme vynechat JS Watch. Okrem toho, ze sme mali paradny pokec s panom otcom, tak pan syn nas zobral do dielne, kde nam ukazal dva nove prototypy, ktore pojdu na trh tento rok. Jeden z nich GMT. Fotit som ani neskusal sa spytat No ale ine som chcel. Ked uz som tam bol, tak som ho poprosil, ci mi moze ukazat, ako vyzera to 4mm sklo v mojich SIF NART 1948. Je to prekvapive az desive, ale ked mam tie hodinky na ruke, tak tie 4mm tam vobec nie je vidno. V reale to vyzera takto (dole standardne hodinkove sklicko).
  2. Neviem ako u vas na zapade, ale u nas v SR nemozes zaplatit v hotovosti viac ako 5000 EUR. Ani na viac etap, ze dnes 3 a zajtra 3, ak je to za jeden obchodny pripad. Ergo, pri 7000 EUR hodinkach si pytat zlavu za platbu v hotovosti je asi odvazne To by sa musel dostat pod 5... Ja mam skusenosti asi taketo. Na Slovensku vyhandlovat zlavu sa mi zdalo nemozne, vo Viedni a v Reykjaviku som to ani neskusal, to by mi prislo faaakt divne. Ak chces lepsejsie hodinky, kup si letenku na Kanarske ostrovy, daj si tyzdnovy az dvojtyzdnovy relax, kup si ich tam a este stale to budes mat, vratane vyletu lacnejsie. (nekupoval som, len som overoval ceny pre porovnanie). Tam su bezne ceny, bez zjednavania asi v takychto pomeroch: standardna cena u nas 7800, na kanaroch 5800. Za 2 litre dovolenku das
  3. Ano, sme v sekcii Pochvalte se novymi prirustky Mimochodom, este stale su JEDINE, ktore maju cierny datumovnik. Takze tie co ma nafotene na ofic webe su moje, heh. Standardne ich robi s bielym... Priebezne checkujem
  4. Ano, od decembra. Zatial 10 kusov. Sent from my iPhone using Tapatalk
  5. Proste som musel... Sent from my iPhone using Tapatalk
  6. Tomu ver. Ked uz som bol rozhodnuty zakupit moje IWC, tak som samozrejme vbehol ako prve do Sheronu. Sice sa snazili, ale dodacia doba 4 mesiace. Takze najblizsiu sobotu vylet do Viedne, v boutiqu IWC skladovka a bolo vybavene. Takze ano, v takomto pripade najlepsia vec na Bratislave je Vieden Ale inak mam rad moje rodne mesto
  7. Vsetky hodinky su pekne, ked su IWC Uzi si ich, splneny sen je top
  8. Pofotim, dodam Ono ale, nazivo je to uplne iny level, obavam sa ze to sa neda na fotku dat. Ten cifernik, to sa neda odfotit aby clovek ziskal ten pocit Ale skusim...
  9. Ahojte, som tu dlho nebol (na fore), musel som makat Ale stalo to za to, sny sa maju plnit...
  10. Realne skusenosti, velky velmi rychlo po kupe maleho isiel prec... A dalsi bude uz len mini...
  11. Vzhladom na to, ze tato oblast je jednou z tych, ktorej sa venujeme a u zakaznikov implementujeme, tak ta asi nepotesim. Ak zamestnavatel chce, nainstaluje ti tam taky soft, na ktory neprides a neobides ani ako admin. A pouzitie portable apps bude este specialne reportovat Druha vec je otazka prava a informovanosti. Neviem ako je to presne v CR. Principialne ale staci jednoducha smernica, kde to zamestnavatel sucho oznami a je vybavene... (bez toho aby som robl nejaku reklamu, len aby si videl ake su moznosti tak si pozri www.safetica.cz (ano, dokonca je to vas lokalny produkt ). Su tam niekde aj presne pravne dokumenty, prestuduj, aby si vedel co zamestnavatel u vas vsetko moze...
  12. Ja ako majitel CX-5 AWD (4x4) benzin 2.0 automat sa vyjadrim k tomuto autu. - do cenoveho limitu sa vojdes aj u noveho kusu - tym padom nejake jemne jete budu este lacnejsie - auto mi tankuje moja firma, takze jazdu na spotrebu neriesim. Jazdim 90% v Bratislave, trasy do 5km. Spotrebu mam aktualne priemerku 8.95 l/100km. V tom cisle je jazdenie od 15.6.2012 do dnes. Auto este nema najazdene 10.000 (este by vraj mala ist spotreba dole). Akonahle s tym ides mimo mesto, tak na tempomat ides v pohode pod 6. Na dialnici, od 110 hore to ide aj so spotrebou hore, ale tak skor k tym hodnotam okolo 8-9, desat urcite nie. Toto ti vravim realne cisla, ziaden marketing. (marketing predajcu ti povie priemerku 6.6. co je nezmysel). Konkretne moj kus najdes aj na spritmonitor.de (ale nie je to od decembra aktualizovane) - niekde som tu videl nazor, ze to auto nie je pre rodinu. Tak neviem, mam 9 mesacne babo a kupoval som ho prave pre rodinu. Je to perfektne rodinne auto. (tym chcem povedat, ze neber moc do uvahy hlasy ludi, co v tom aute sedeli na autosalone a podla odkladacich miest povedia ze nie je pre rodinu) Odo mna to mas z prvej ruky praktickosti, je to auto pre rodinu. Do kufra vojde kocik tak, ze konstrukcia vpravo, vanicka vlavo, vedla seba, bez obmedzeni... Pisem kvoli tomu ze hladas SUV 4x4 benzin so spotrebou pod 10, co som presne hladal aj ja
  13. Jeremy, dakujem 100x. Vzdy potesi takato aplikacia, zvlast ked clovek o nej nevie.
  14. V idealnom pripade budu predsa nabijane pohybom ruky. Nieco na sposob Kinetic...
×
×
  • Vytvořit...