Přejít na obsah

Jikoun

Členové_50
  • Příspěvky

    197
  • Registrace

  • Přítomen

2 sledující

O uživateli Jikoun

  • Datum narození 5.10.1989

Contact Methods

  • Website URL
    http://www.hajek-kaktusy.cz

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Plzeň

Jikoun's Achievements

Učedník

Učedník (4/8)

  1. Mrkni na Oris nebo připlať za Tag Heuer.
  2. Prosím jak mi vysvětlíte, že se mně přehodí datum až nějakých 12 vteřin po celé? To jsou špatně seřízený?
  3. Datum bych tam mel rad, ale ok, omrknu i bez kyklopa.
  4. Ja taky :-). Do léta bych nepřežil a tak jsem zakoupil nyní. Za ?750 Jsou super! Lumi slabší, ale co už. No a teď jdem šetřit na Omegy a zároveň okukovat a zvykat si na kyklopa u Rolex Submariner :-). Díky všem za rady! Nakonec vyhrála taková ta univerzálnost a elegantnost Longinesů. Naživo fakt moc pěkný. Suma odkládám a až budu v ČR, tak prodám. Mějte se pěkně. Jirka
  5. Ja si pak asi koupim novy, mam radost z toho napinani prodavace, jestli je nakonec vezmu nebo ne :-). Uvidime zitra jak mi padnou do oka ty LHC. Maji je tu za 27 650 Kc, pricemz urcite ukecam slevu aspon ?40.
  6. Ano, cesta je cil. To kazdopadne. Nejvic me bavi to vybirani, chozeni po Londyne a zkouseni a kecani s prodavacema. To kupovani a nasledne noseni uz je takova tresnicka na dortu :-). (dorty nejim)
  7. Asi mate vsichni pravdu. Kdybych mel na uctu deset mega, tak uz sem je dneska koupil. Ale takhle to asi opravdu vidim na ty Longiny, ktery predam za dva roky brachovi az pujde na stredni a koupim si ty Omegy. Mozna dospeju rovnou k tem Rolexum pokud si zvyknu na kyklopa :-).
  8. Sphinxx: Mas pravdu. Po dnesku co sem ty Omegy mel na ruce sem na vek zapomnel. Fakt bych je moc chtel, ale ta cena je proste na me az moc. Koupim ty LHC a za par let treba OSMP :-).
  9. U Rolexů mne strasne vadi ten kyklop. Ale jeste na ne zitra mrknu nazivo, ale tusim, ze tam je cena jeste 2x vyssi nez u tech Omeg SMP...
×
×
  • Vytvořit...