Přejít na obsah

zub32

Členové_50
  • Příspěvky

    99
  • Registrace

  • Přítomen

1 sledující

O uživateli zub32

  • Datum narození 1. února

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Zlín
  • Fanoušek značky
    Zenith

Návštěvy profilu

5 098 zobrazení profilu

zub32's Achievements

Učedník

Učedník (4/8)

  1. Poslední sleva - 12 999,- Pak zůstanou u majitele..
  2. UP SE SLEVOU NA 13990,- Případné návrhy přes SZ, předám dále.
  3. Prodej těchto hezkých sportovních Edoxů. Vzhledem k tomu, že nabízím za nečlena, posbíral jsem následující info: - 45 mm keramická luneta - karbonový číselník - černý PVD - safírové sklo - Edox quartz stroj s vyměněnou baterii ve 3. měsici tohoto roku včetně tlakové zkoušky Hodinky nebyly cca 10 let nošeny, stav je dle mých pokusů vyfotit snad viditelný. Žádný rýpanec na lunetě nebo těle. Mírně ošoupaný střed červené korunky, který je z nějakého měkčího plastu. Pohledné, sportovni chrona s krabicí, v pěkném stavu. Jen prodej. Cena 16 000,-
  4. Pefektní komunikace, baleno profesionálně. Doporučuji obchodovat s Kubou.
  5. Neměřil jsem, mám ho uložený mimo domov. Odhaduji rám 60x50. Obrázek možná 45-50 x 35-40. Můžu zaslat přesněji. Ocenění je i jedna z věcí , která mne zajímá
  6. Mám zde dotaz na případné znalce, nebo obchodníky s obrazy. Zde v je obraz, který jsem zdědil po dědovi a nevím, zda-li má nějakou hodnotu, případně jestli je znám autor. Děkuji za snahu zúčastněných. Případné zjištění prosím přes SZ.
  7. Doufám, že nepřijde konec velkých hodinek,páč jsem jejich velký příznivce. Mimochodem tady odkaz na hodinky Jaro Slávika teď v talentu: http://www.offshore-limited.fr/media/force4_010_b_grande.png Možná to patří i do sekce VIP hodinkářů, ale vzhledem k velikosti , tuším 54 mm, se hodí i sem.
  8. Na stránkách Edoxu je taková interaktivní aplikace, kde si to můžeš vyzkoušet. Původně jsem myslel, že to spustí nějakou samodestrukci, ale je to hlavní spínač všech časoměrných a stopovacích funkcí
  9. Víme něco více o této značce Jovial? Našel jsem si na jejich stránkách www.jovialwatch.com novou kolekci. Nikde na netu jsem nebyl schopen sehnat cenu, nebo prodejce této značky. Hodinky se mi líbí, zpracování vypadá velmi hezky. Víte někdo bližší info,případně parametry?
  10. Přišly mi den před Štědrým dnem, tak co na ně říkáte? Edox WRC Chronorally Stroj: stroj Quartz Voděodolnost: 100m Sklo: safírové Měsíční fáze: Ne Značka, model: EDOX, Dynamism, WRC Model: WRC Chronorally Materiál: ocel Rozměr: 48mm Barva: stříbrná Náramek/řemínek: kaučuk
  11. Již vyřešeno, po spoustě peripetií mám externí Samsung 160 gb. Vše funkční, Dreambox je náchylný na restarty. Takže disk nutno formátovat a pak celkem složitě zapínat a vypínat Dream,ale už je to OK.
  12. Už jsem to studoval, objednal jsem Samsung 160 GB. Mají ted nejlepší disky. Ten Dream hřeje brutálně, interní disk bych se neodvážil tam dát. Musel jsem ho dát na podstavec, je zralý na přidělání nějakého větráku.
  13. Díky, prolézám to denně, ale v těch forech je to dost nepřehledné a hlavně spousta názorů a jeden vyvrací další. Jako vždy na takovém foru.
  14. Potřeboval bych radu , ohledně připojení externího HDD. Zkoušel jsem přes USB připojit 2,5" Seagate, ale vůbec se nenahlásil. Pak jsem zkoušel přes USB externí 3,5" ,ale inicializace se nezdařila. Navíc se naformátoval na ext2, takže jsem s tím v PC nehnul(při připojení přes USB). Naštěstí mi ho kamarád naformátoval zpět přes připojení esata. Takže dotaz zní: koupil jsem externí disk 160GB Samsung s vlastním zdrojem. Připojím to přes esata do Dreamu,inicializuje se už normálně? Údajně to musí být naformátované v ext3. a poté, je možné s tímto formátem nějak ve Windows přesouvat na tomto disku nahrané soubory(např. v Commander)? Díky!
×
×
  • Vytvořit...