Přejít na obsah

wlado85

Členové
  • Příspěvky

    5
  • Registrace

  • Přítomen

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

wlado85's Achievements

Začátečník

Začátečník (2/8)

  1. wlado85

    Miyota 8215

    Děkuju za info a upřesnění toho pojmu "reverse hacking" Jsem zas o něco moudřejší a bude se lépe usínat, když mám potvrzeno, že jsou hodinky v pořádku...
  2. Ahoj všem! Přemýšlel jsem na jaké vlákno to hodit, abych nebyl out a tohle bude asi nejlepší Zakoupil jsem výhodně přes E-bay "skororolexky" Invicta Pro Diver Automatic se strojkem Miyota 8215. Po všech stránkách celkem spokojenost, jen jsem měl podle informací z internetu za to, že mají tzv. reverse hacking(zastavení vteřinové ručky zpětným pohybem korunky) a to u těch mých nejde. Jinak chodí bez problémů. Je možné, že by se jednalo o vadu konkrétního kusu nebo to ten strojek prostě neumí vůbec? Díky za odpovědi...
  3. Děkuju Pavlovi K. za pozitivni informace :-) V tom názoru na design a zpracování se shodujeme a s Čínou já osobně nemám nějaký morální problém. Myslím, že když chtějí dokážou udělat za málo peněz dost muziky a navíc se pořád zlepšujou. Víc než do hodinek fušuju do zbraní a tam to docela dobře demonstruje třeba firma Norinco, u nás dost oblíbená... Jinak s tou značkou máš pravdu, je to bez ní určitě lepší, než kdyby měli na ciferníku třeba nápis ROLEKS a nad ním třícípou korunku :-))) A k tomu rozšiřování sbírky: Mám podobný choutky, ale brzdí mě momentalní stav konta a taky moji blízcí - myslí si, že sem magor, kdyz mam víc, než jedny hodinky... :-) Taky to někdo znáte??? :-) Zatím ahoj...
  4. Zdravím všechny! Doufám, že se mi nebudete moc smát, jsem tu začátečník :-) Vlastním automatické hodinky z nabídky Tchibo, které se tu na fóru řešili asi před půl rokem, zde odkaz: http://forum.chronomag.cz/index.php?showto...2&hl=tchibo Jsem za to rád, nikde jinde na webu jsem o nich totiž nenašel ani zmínku. Chtěl bych se zeptat, zda má někdo s nimi nějaké dlouhodobější zkušenosti, co se týká přesnosti, spolehlivosti, rezervy chodu apod. Zajímá mě i jakýkoli názor na ně jako na celek... Já je mám od léta, ale nosit jsem je začal až teď, tak abych kdyžtak veděl na co se připravit :-) Pokud jsou většinu dne na ruce, tak se mi zatím předcházejí za den max. o 10 vteřin a to se mi zdá fajn, o rezervě chodu moc říct nemůžu, protože je občas i natahuju ručně, třeba při seřizování. Jinak se mi líbí, vždycky jsem chtěl mechanické hodinky a pro začátek jsem za tu cenu neodolal. Tak zatím a děkuju předem za informace...
×
×
  • Vytvořit...