Přejít na obsah

tomas1346

Členové_50
  • Příspěvky

    244
  • Registrace

  • Přítomen

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

tomas1346's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

  1. Díky za názor. To původní sklíčko na fotkách vypadá líp než ve skutečnosti. Ale proti některým letitým kouskům tady prezentovaným to opravdu není tak zlé. Protože k těm hodinkám mám ale osobní vztah, tak bych jim chtěl dopřát co nejlepší péči. Proto když jsem na sklíčko na ebay narazil, tak jsem neváhal, ikdyž nebylo zrovna levné . Bohužel těsnění u toho nového sklíčka nebylo, tak snad půjde použít to staré. Překvapivě mě na těch hodinkách hrozně baví ten původní skládaný tah, ikdyž je to jen takový plecháč, ale je krásně udělaný. Je takový příjemně tenký a poddajný, prostě jak z osmdesátek . Celkově jsem z těch hodinek pořád hodně nadšený. Tak snad tady časem někdo někoho doporučí, nebo sám nabídne své služby. Co jsem si tady pročetl, tak je tady spousta šikovných rukou, tak třeba to dopadne...
  2. Zdravím všechny fanoušky digitálek. Přiznám se, že jsem tady poprvé . Doteď jsem posledních 15 let nosil pouze mechaniky. Jsem z nich ale poslední dobou nějak trochu unavený...a tak jsem si vzpomněl na jeden kousek, který se mně vždy hrozně líbil a pár let na začátku devadesátek je i nosil Od té doby už ale jen ležely v šuplíku u taťky mezi různým hodinkovým "šrotem". Dostal je v roce 1980 od strýce, který mohl jezdit ven do kapitalistické ciziny. Jsou to Casio AA-91W s modulem 103, poctivé celonerezové hodinky z minerálním sklíčkem, žádný plast. Po vložení baterky kupodivu po těch letech i šlapaly, Tak je teď už chvilku nosím a jsem z nich nadšený. Sklíčko bylo dosto doškrábané, ale pouzdro je v krásném stavu. Na ebay se mně podařilo ale jedno nové sehnat a dnes dorazilo. Rád bych se tedy zkušenějších kolegů (možná hloupě) zeptal, jestli by mohli doporučit nějakého hodináře (nadšence), kterého digitálky baví a který by to sklíčko vyměnil a zároveň hodinky vyčistil (případně přetěsnil, jestli je něco takového možné)...děkuji všem za případné rady a tady je pár fotek
  3. Pomohlo :-), diky. Ty PADI jsou podstatne tmavsi a pro me tak nejak mnohem hezci.
  4. Pánové, měli jste někdo vedle sebe želvy PADI a Blue Lagoon SRPB11? Jsou ty odstíny modré stejné? Mně přijde z fotek PADI spíše tmavší a Lagoon takové hodně světlé blištivé Díky za vaše případné postřehy.
  5. Palec hore! Tak sem to tipnul spravne :-). Kdyz sem je videl prvne, tak sem si rikal, ze to sou idealni baterky.
  6. Co na to rychle zahnani chronobundu ty Certiny DS Podium v inzerci? Jinak s Valjouxem mam u sebe za dokonale Hamiltony Intra-matic chrono v panda verzi. Sice pro tebe mozna jen 40mm, ale jsou paradni.
  7. Já je stihl ve výprodeji za půlku, když končilo staré logo, čekal jsem snad půl roku, za 500 liber , no nekup to.. . Měl jsem je v hlavě od té doby, co poprvé vyšly s pouzdrem 43 mm a dlouho jsem se modlil za 40 mm a nakonec se dočkal. Ten starý design Harrison a ručky jak jehle se mě vždy líbily.
  8. Tebe by meli jmenovat u Wardu cestnym ambasadorem. Se trochu divim, ze si jednorucky koupil az nedavno. Jsou to dost originalni hodinky. Mam je ve 40mm se starym logem a nosim je hodne rad. Se divim, ze tu takovych hodinek neni vic. Ty hombre taky parada
  9. Ty Stuhrling jsou lepsi volba jak ti polaci, hlavne tam neni to made in poland...brrr a ty s tou Miurou jsou take paradni. Chlape kde to furt beres?
  10. No mas to moc pekne kolego!! Takovou strojovnu za takovy peniz to se nedalo odolat. Takove vyprodeje, to uz se nebude dlooouho opakovat. A nejen ta strojovna je dokonala, cele hodinky se mne libily hned od uvedeni v mensim 40mm pouzdre. Uzivej si jich!!
  11. Máš to pěkné, konečně něco neokoukaného. Za mě bych raději nerez pouzdro, ale hodinky jsou to více než zajímavé. Asi bych ještě oželel ty modré šroubky na cifru, ale v reálu to může, jak píšeš, vypadat zase jinak.
  12. Tak se hlásím do klubu. Neodolal jsem Wardím novoročním výprodejům. Dlouhodobě se mně líbily, ale říkal jsem si, že do nich půjdu, až notně sleví. No a stalo se, za 50% už nešlo si rozumně zdůvodnit proč ne Honzovi dík za konzultaci před nákupem..
  13. Nakonec jsem se registroval pri nakupu, ale stav objednavky sem na strankach nesledoval. To ze to bude trvat dyl jak normalne, protoze je doba vyprodeju, bylo napsane v potvrzovacim mailu. Takze sem to ani moc neresil..
×
×
  • Vytvořit...