Přejít na obsah

Bobisek

Členové_50
  • Příspěvky

    929
  • Registrace

  • Přítomen

1 sledující

Profile Information

  • Bydlí
    Olomouc

Návštěvy profilu

8 171 zobrazení profilu

Bobisek's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

  1. https://mapy.cz/s/gukumahoro
  2. Občanky se zdá se zrušily, především ale děti onemocněly, tudíž místo Noci s Andersena to vidím zpět na Noc U Ptáka, snad si ještě židli urvu (kdyžtak sednu na klín Robinovi, co se napsal místo mé maličkosti)
  3. Občanka mě vystrašila, se raději omluvím ne vážně, musím bohužel nakonec obstarávat malé čtenáře na Noci s Andersenem... Užijte si to, vypadá to na úctyhodnou sestavu
  4. 22.3.2024 18:00 Bistro U Ptáka https://www.bistrouptaka.cz/ Je to centrum Olomouce. Budeme mít salonek – předpokládám, že nás bude tak do 20? Pivo Chomout, vaří do 21:00. Seznam účastníků: 1. tomina666 + 1 2. Bobisek (po dlouhé době bych to měl zvládnout)
  5. Tak Rolexky zjevně především nezaručují čtecí gramotnost Já se snažil naznačit, že mi nepřipadá nejrozumnější, pokud se člověk, který patří k 5 % nejlépe situovaných lidí současného společenského systému, podepisuje petice vedoucí ke zrušení subjektu, který je jednou z důležitých opor tohoto systému... Místo případného popření této úvahy jsem po tvém příspěvku nucen přemýšlet, zda oním "sraním na hlavu" je pro tebe těch 135 Kč koncesionářských poplatků či to, že se nedokážeš trefit do doby akce v Kaufáči. Nezapomeň si ale v hospodě či na internetu postěžovat, že za ty tyčky může Fyjala...
  6. Jak již naznačil kolega přede mnou: aby člověk s rolexkama na ruce podepisoval petici proti 135 Kč /měsíc za nezávislou veřejnoprávní televizi, to považuji skorem za vtip roku. Na druhou stranu, možná to je chytrá taktika. Až získají moc tví spolupetenti, tak u nich budeš mít aspoň oko a sice ti asi stejně řeknou, že barák tak velký nepotřebuješ, ale pro to kolo za kilo možná nebudou mít užitek a nechají tě jezdit dál kolem komína.
  7. Jinak řečeno, víš úplný prd a přebíráš věci bez toho, abys na ten "zdroj" vůbec kliknul (zjistil bys, že nikam nevede). Abych Ti to ale konstruktivně ulehčil, pokud se chceš o věci něco dozvědět, zde nalezneš vše potřebné: https://oeil.secure.europarl.europa.eu/oeil/popups/ficheprocedure.do?reference=2022/2051(INL)&l=en Bod 3 z mého předchozího příspěvku samozřejmě stále platí.
  8. Conrade můžeš mi prosím prozradit, z jaké studnice moudrosti přebíráš a poté sem tapetuješ tato "objektivní fakta"? Tušíš vůbec: 1) Kdo je Sebastian Kaleta?, 2) Že ta informace je zcela nesmyslná? (chtěl bych ji ověřit, ale Kaleta žádný zdroj neposkytuje a ten tvůj vede akorát k zavirování počítače...), 3) Že i kdyby nesmyslná nebyla, tak "ztráta veta" musí projít změnou primárního práva se vší parádou okolo?
  9. Tak samozřejmě záleží na okolnostech, netuším, co se přesně u vás děje. Podání vysvětlení: Pokud soused otravuje PČR kvůli blbostem, nepřijde mi realistické, že by každou věc jednotlivě do hloubky vyšetřovali včetně všech procesních kroků. Zavolají ti, sepíšou záznam a nazdar. Kamery: Vždyť to v tom textu píšou - upozorní souseda na jeho zákonné povinnosti, což jej může přimět k rozumu a tebe to nic nestojí. Pokud nepřiměje a kamery nezneužívají, zvol strategii "ignore", pokud ano (a máš nabito), tak se neboj PČR, případně občanskoprávně u soudu.
  10. Jsou jen tři strategie (doporučované rozbití huby opomíjím): 1) Exit. 2) Učinit kroky k ochraně svého majetku (oplocení, zábrany atd.) a jakékoliv pokusy o narušení vlastní sféry jednoduše ignorovat, a to i pokud to soused zkouší přes úřady (např. se nemusíš chodit na PČR ospravedlňovat, že jsi nikoho neurážel). 3) Vyrazit aktivně do "boje" a nejlépe s pomocí právníka se naopak ostře vymezovat proti jakémukoliv protiprávnímu kroku sousedů. Příklad: nikdo samozřejmě nemůže kamerou snímat tvůj pozemek, není v tomto směru třeba prokazovat nějaké obtěžování (tím méně u soudu), postačí podnět k ÚOOÚ.
  11. Nedokážu posoudit, Nedokážu s obdobnou jistotou z Hasňova projevu seznat, kolik toho o daných věcech ví. Za sebe bych ale rád podotkl, že na jeho názory zvědavý jsem. Stejně tak bych si rád přečetl věcné argumenty Hasňových oponentů.
  12. Toto je obrázek od Natur Living, kde chtějí při 10 metrech čtverečních kolem 250 tisíc (bez toho přístřešku na dřevo a asi i okna), což mi upřímně přijde taky trochu dost, proto se ptám
  13. Nepořizovali jste někdo k baráku zahradní domek? Chtěl bych něco podobného jako na obrázku, nevím ale, komu by se to nejlépe na Moravě dalo svěřit a přitom bych nemusel prodat rolexky
  14. Uznávám, že část naší politické scény nadáním neoplývá, když po 80 hodin řečí sama sebe obviní, že z tu dobu nezvládli vyjádřit vlastní postoje k návrhu Totální totalita!
  15. Lake Suwa limitky mám, někde jsem zde dával fotku. Za mě ideální hodinky, jiné už fakticky nenosím. Zlaté jsem se také bál, ale jak píšeš, ve výsledku vtěřinovka i písmena ciferník nezvykle a přitom decentně oživují. Zlatou "intarzi" na sponě naopak stále spíše nevítám. Pokud jsi z Brna/Olomouce, klidně můžeme dát čumendu s kafem.
×
×
  • Vytvořit...