Přejít na obsah

Martin Žufánek

Členové
  • Příspěvky

    32
  • Registrace

  • Přítomen

2 sledující

Contact Methods

  • Website URL
    https://www.zufanek.cz
  • ICQ
    0
  • Skype
    martin.zufanek

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Fanoušek značky
    Audemars Piguet, Patek Philippe, Rolex

Návštěvy profilu

3 206 zobrazení profilu

Martin Žufánek's Achievements

Začátečník

Začátečník (2/8)

  1. Nikdy jsem se na žádné svoje Suby nedíval tak dlouho, jako teď na ty LB. Přijdu si jak kretén, furt koukat na hodinky. Ale ty odstíny jsou prostě boží.
  2. Bylo to silnější než já, ale včera koupeno. Tento měsíc představené 126613LB. Zcela určitě nejhezčí Submarinery co mám. A co se mí líbí nejvíc, tak jak pod každým světlem mají trochu jiný odstín, jsou pokaždé trochu jiné. Což černá moc neumí Původně jsem si šel pro 126613LN, ale odnesl LB.
  3. - z nuly na 100 nabiješ krabičku za cca 2 hodiny. - nebude, sám jsem to jednou vyzkoušel (telefon v batohu) a žádné rušení nebo výpadky - jde jen jeden z povelů, mám to nastaveno na přeskakování/vracení skladby, to pak funguje v každé audio appce, tedy i Spotify - používám je každý den a bezpečně vydrží 4 hodiny nonstop hraní. 15 minut nabíjení v krabičce je nakopne na další 3 hodiny hraní. Po roce každodenního používání se baterie nijak nezkoršila a drží pořád stejně.
  4. Ad Airpody. Tady o tom moc nepíšu, ale kdo mě zná z jiných fór a nebo facebooku ví, jaký jsem audioúchyl. Vystřídal jsem neuvěřitelné množství sluchátek a dnes si držím asi 4 nejlepší. Z nich nejlevnější a nejpoužívanější jsou Airpody. Jsou totiž nejkompaktnější, nejpohodlnější a ke svému účelu nejvhodnější. Nosím je v džínách v té malé kapsičce na kapesní hodinky. Nikdy se nezamotají a v kapse nepřekáží. Slouží mi jen a pouze na cesty a nebo chůzi po městě. To, že šáhnu do kapsy, vytáhnu krabičku jako od Tic-tacu, nasadím do uší a nic neřeším je k nezaplacení. Baterka v krabičce to dokáže dobíjet na týdenní používání a to je nejvíc. Zvuk je o ždibet lepší než z bundlovaných sluchátek, ale toto není audiofilský hardware. Slouží k tomu, abyste nemuseli poslouchat ruch ulice a nebo kretény kolem vás. A k tomu účelu se jim nic nevyrovná. Už si vůbec nedokážu představit to, že bych při chůzi po městě měl v uších drátek, který mi přes celý trup vede někam do kapsy k telefonu. Připadal bych si jako šáhlý hipster s walkmanem. Cena je zcela v pořádku. Vždyť je to malý technologický zázrak. Dvě nezávislé bezdrátové sluchátka, každé obsahující miniaturní baterku, procesor a vysílač. Tapnutím na pravé sluchátko přeskočím skladbu, tapnutím na levé se vrátím nazpět. Ještě před pár lety by se na to hledělo jako na věc ze Star Treku.
  5. Přesně tak. iPhone X je pro mě nejkrásnější Apple hardware ever (Mac počítače používám 15 let, iPhone jsem vystřídal úplně všechny už od toho prvního). Dát na něj fólii a nacpat do tak ohavného pouzdra je zločin Je to to samé, jako když si lidé dávají na Apple Watch různé plastové pouzdra a fólie. Na digitálky. Brrr. Každý z nás má na ruce hodinky v násobcích ceny iPhone a (snad) nikdo z nás na nich nemá fólie či plastové pouzdra. Řešením je pojistit telefon proti poškození a nebo aspoň použít originální kožené pouzdro. (teď si živě představuju hodinky v gumovém obalu a s fólií na sklíčku a nemůžu to dostat z hlavy, dík)
  6. Právě, že z divočin jsem už vyrostl. Dnes mám na prvním místě bezpečnost a pak pohodlí. Jezdím dlouhé trasy, ale jen zahraničí. Po Česku (hlavně do Prahy) už jen vlakem, protože D1 a nervy mám jen jedny. Pokud bych tím autem v naprosté pohodě a pohodlí (mám 2 metry) ujel 900km a neměl pocit totálního vyšťavení, tak super. Asistenti jsou také strašně důležití. Ti, co má Mercedes, mi párkrát zachránili situaci a velké mrzení. To, co vidím u Volva by mohlo být v pohodě. Největší těšení a radost mám z těch v nové Audi A8, ale to auto tu nebude dřív jak v květnu a navíc lehce přesahuje moji psychologickou hranici, co bych za auto chtěl dát. Navíc když je nemám na delší dobu, než jsou tři roky. Ale fakt díky za tvoje postřehy. Zajdu se s tím někam projet.
  7. Díky chlapi! Já Volvo nikdy neměl a tohle je první, co mě zaujalo. Jdu si přečíst vše co půjde.
  8. Přátelé, jezdí tu někdo s Volvem XC90? Potřeboval bych se zeptat na upřímné dojmy z auta. Já posledních 10 let jezdím jen s jednou značkou (Mercedes), a cítím trochu potřebu nějaké změny. A nové XC90 mi přijde jako něco, kvůli čemu bych jednou půlkou zadku přesedlal. Pokud někdo XC90 máte, koupili byste si ho znovu? A co vás na něm štve?
  9. Děláte mi radost, přátelé, děláte
  10. Pokud můžu dát tip, tak já kupoval pouzdro na Paperwhite od tohoto člověka na Aukru. Je to to samé, které zmiňoval pavča, jen o něco levnější (299 Kč). Je skvělé!
  11. Díky za dodávku Hawaii Kona, je to úžasné kafe a baví mě moc!
  12. http://www.youtube.com/watch?v=HwtSdJaPCSI Dneska jsem po delší době oprášil gramofon a jal se digitalizovat, THE KLF jsou pro mě nejzásadnějším počinem devadesátých let. Over & Out
  13. Mám bohužel jen dokumentový průchozí skener (imho výborný Canon P-215) a tak bych ten list musel vyříznout a to zatím nechci, ještě to nemám dočteno
×
×
  • Vytvořit...