Přejít na obsah

bmwm3

Členové_50
  • Příspěvky

    152
  • Registrace

  • Přítomen

2 sledující

Contact Methods

  • Website URL
    http://www.levnelpg.cz
  • ICQ
    0

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž

Návštěvy profilu

3 666 zobrazení profilu

bmwm3's Achievements

Učedník

Učedník (4/8)

  1. Myslim, ze nazev topici vyjadruje vse.. Mam PreV na 22mm reminku a nikam se mi to nevejde. Idealne na jedny hodinky.. Diky mic !! Michal
  2. Moc diky za reakce a prispevky. Po dream watch pokukuji uz asi dva roky, slekece, kterou jsem prezentoval na zacatku prispevku, je vystupem onech dvou let, az na PAMy.. Na jednu stranu nechci "nudny" design, na stranu druhou se bojim, ze se mi vyrazne stroje brzy okoukaji.. Je to pitomy, ale asi to chce mit hodinek vic, ted mam troje, ale stridam dvoje..
  3. Vsem vrele diky za nazory.. 2 cigi, proc je Perrelet a Zenith spatn vyber, myslis? Blancpain nejak nerozbusily me srdce. Libi se mi stejne jako treba ty Zenithy.. Z IWC me bere nebere pouze rada Ingenieur Hmmm, tezky vyber.. Dalsi rady a nazory vitane
  4. Jinak, všichni, co (by) doporučili PAMy, které byste volili, kdyby PAMy na výběr nebyly?
  5. Myslím, že to není až tak velký cenový rozptyl, až na PAMy.. Všechny hodinky stojí 100-120, Turbíny 150, Pamy 170 Tagy mi nejdou pod nos, to doma nechci, nechci se dotknout žádného majitele TAGů, jistě jsou to kvalitní stroje.
  6. Děkuji za názory.. Vodotěsnost min 100m Pochod může být manuál, ale s velkou rezervou Automaty mi jsou jedno Chrono spíše ne, líbí se mi spíše jiné komplikace, rezerva chodu, měsíční fáze, ale taky se mi hodně líbí čistota. Ke přispívajícím doporučujícím PAMy, měl jsem je včera na ruce a to pouzdro je prostě fakt nevýrazný, obyčejný. Třeba pouzdro 312ek je úplně jinde.
  7. Bez krátkého úvodu, vybírám si svoje dreamwatche a mám vyhlídnutých pár kousků, velice bych ale uvítal také názory členů tohoto fóra. Budu velice rád za názory, jak z pohledu designu hodinek, vašeho subjektivního názoru, tak z pohledu hodinářského, tedy technologie. V neposlední řadě velice přivítám i vaše návrhy na jiné kousky.. Tak jdeme na to. 1. IWC Aquatimer 2000 + sportovní vzhled, barevné provedení + brand je mi velice sympatický - bojím se, že se mi vzhled brzy okouká - Kalibr - převlečená ETA 2824 2. Chopard Mille Miglia Gran Turismo XL + Kalibr ETA Valgranges + Povahou jsou hodinky velice blízké mému největšímu koníčku - závodění, čili bych spojil své dva největší koníčky - Už je má kamarád 3. Perrelet Turbine Divier + "Inhouse" kalibr + Tento typ hodinek je naprosto unikátní + Tvar pouzdra je boží a na ruce jsou senzační - Perrelet spadá pod Festina Group, což mi trošku snižuje jejich prestiž - Za tu cenu by kalibr mohl mít delší rezervu chodu - Opět se bojím rychlého okoukání 4. Omega Seamaster Planet Ocean + Inhouse kalibr + Hezký kus železa s historií - Presto, že Omega je zavedený brand, není mi vyloženě blízký - Vzhled není na mé gusto vyloženě výrazný 5. Corum Admirals Cup 48 + Inhouse kalibr + Unikátní vzhled - Je toto vyloženě to ono? Nemám ani kajak, natož jachtu - Má je Ronaldo 6. Panerai 560/510 + Čistý Inhouse kalibr + Dokonalý čistý design + 8 dní rezerva chodu + Ruční nátah + Brand je mi velice sympatický - Tvar pouzdra je za tu cenu prostě tuctový (když nemluvím o oušku okolo korunky) U Panerai se mi líbí výhradně kusy s matnými ručkami, což mají pouze modely Base. Modely 312, atd mají už leštěné ručky. Tvar pouzdra se mi líbí 1950, jako mají např. 312, ale ručky se mi zase líbí z Base, což se zdá být neslučitelný problém, protože když už bych někde pokládal 180 za hodinky, tak nechci, aby mne na nich štvalo vůbec nic.. Předem díky za názory Michal
  8. bmwm3

    Caliber 8500 in PO

    Moc děkuji za rady.. 2 Bandicoot - Kamarád má Chopard Mille Miglia Gran Turismo XL, kde je nějaká ETA a ta mu na ruce maká. Tato verze tedy nemá oboustranný nátah? Díky
  9. Už dlouho jsem... No spíš je to jen pár měsíců, co jsem udělal svůj poslední úlovek. Nějak mě začíná honit mlsná a pokukuji po něčem z vyšších vod. Můj poslední úlovek jsou Steiny Nav-B Chrono a z čeho jsem asi nejvíc unešenej, jak ty hodinky na ruce makaj. Poprvé, když jsem si je vzal ven a roztočily se mi na ruce, myslel jsem, že mám mrtvici. Chtěl jsem se zeptat majitelů Omeg Planet Ocean s kalibrem 8500, jestli i tyto hodinky na ruce pracujou nebo spíš nedělaj nic, jako třeba ETA 2824. Díky Michal
  10. Velka gratulace. Paradni poctive svycary za respektabilni cenu.. Vyzraly vyber, at Ti slouzi..
  11. bmwm3

    Fortis a přesnost

    1. Spacematic 2012 LE + 6s 2. Spacematic 2012 LE + 10s 3. Spacematic 2012 LE + 3s 4. Marinemaster + 10s Je to o stesti
  12. bmwm3

    Koscom

    Mas u me like Jen pro upravu - u 150 jsou tri procenta uz 4,5k
×
×
  • Vytvořit...