Přejít na obsah

mikymik

Členové_50
  • Příspěvky

    1 365
  • Registrace

  • Přítomen

2 sledující

Návštěvy profilu

11 423 zobrazení profilu

mikymik's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

  1. Muj nejapny zert byl reakce na prispevky na predchozich strankach, kde tato osudna slova zaznela. A nooskimu velmi dekuji za obhajobu fotky. Dnesni pokus c. 2. Uplne se desim zdrcujici kritiky. edit: jsou to hodinky San Martin
  2. 100% souhlas. A za fotku se omlouvam, fakt se nepovedla.
  3. Se úplně děsím, že někdo vytáhne, že hodinky připomínají zásuvku dle ČSN 33 2140.
  4. Hehe, já jen zopakoval tvou hloupoučkou myšlenku A končím.
  5. SLA017 tedy mohly být za hubičku, když u toho už nemuseli přemýšlet
  6. Ano, ale (villain83) není propagátor čínských hodinek. Podle tohoto postu ale člověk musí nabýt dojmu, že útočí právě majitelé čínských hodinek (ale my jsme slušní hoši a naším jediným vroubkem jsou právě ty čínské hodinky):
  7. Zajímavé ohýbání pravdy. S villain83 dle mého sdílíš na čínské hodinky stejný názor.
  8. I prvnímu se ve více lidech jede lépe.
  9. Ále, Frantik tu prodával tah s označením "SEIKO" z Ali. Nic proti, jen mi to nejde dohromady s jeho svatou válkou v čínské sekci.
  10. Sorry, že ruším vaše tokání, ale nepatří k potápkám nějaká možnost povedeného "origo" tahu? To ty 045 nenabízejí, nebo?
  11. Chacha. Jednoho kolegu takhle často vídám v jeho nablýskaném passatu (soukromém) a vždycky mi to zaměstná závity.
×
×
  • Vytvořit...