Přejít na obsah

daje

Členové
  • Příspěvky

    38
  • Registrace

  • Přítomen

daje's Achievements

Začátečník

Začátečník (2/8)

  1. Ahoj, u těch Aquaraceru už nějak poladili vodotěsnost..Ja s ni měl dost problémy..a co vím nebyl jsem úplně jedinej...přeci jen je fajn, když potápky zvládnou aspoň koupání v bazénu..;-)Co Ball ty teď začali dělat ve 40mm
  2. Ahoj, tradiční značka, ta modrá je pro mě nejhezčí varianta LHC, slušná rezerva. Na druhou stranu předpokládám stejně tragicky tah a pak mě osobně začala vadit ta ochrana korunky. Oris mi přijde osobně daleko kvalitnější, ale asi druhy Aquis nechceš hádám..;-)
  3. ahoj, co treba tyhle https://www.hodinky-koscom.cz/maurice-lacroix-aikon-venturer-ai6058-ss002-330-2-k0029410
  4. ahoj vsem ve spolek, nejak me popadl chronobundus a chtel koupit neco na leto. Finalne to padlo na DS Action diver, ale ten plast je nemile prekvapeni. U Mido mi vadi dost hlinikova luneta a Hamilton potapky se mi aktualne nelibi. Jeste jsem zvazoval koupi starsich Aquisu, ale uplne nevim jestli to dava smysl...a pak Laco Mojave, ale radeji bych asi neco z produkce swiss made. Nejake napady,prosim..Pac jsem uz fakt v pasti.. Predem dekuji za napady
  5. Chlapi, Vy mi to snad delate schvalne...nebo nevim..:-) cislo 1 z wishlistu, hned v zavesu 240...pekny to mate..!:-)
  6. daje

    Sinn 240 St

    U me to neni o tom, ze bych na to nemel...Spise mam takovy blby pocit, ze okradam rodinu...:-) a nevim, jak se ho zbavit..No snad to jednou pomine..:-) pac tyhle hodinky jsou fakt pecka!
  7. daje

    Sinn 240 St

    ahoj, dekuji za pekne cteni...Hodinky a strap bomba..! Taky po nich pokukuji, ale nejak se nemuzu ( zatim ) moralne srovnat za ne vyplaznout ty prachy..Do Chronoshopu jsem, ale radeji nesel..:-)
  8. daje

    Novinky Laco

    ahoj, nahodou netusite nekdo, zdali nejaky obchod ma Laco Mojave skladem...Uvazuji o nich, jako o toolech na leto, ale rad bych si je prohled. Dival jsem se na Chronoshop, zel skladem ani jeden kousek. predem díky moc. DaJe
  9. daje

    Victorinox INOX

    ahoj, mam prosbu a zaroven se omlouvam za blby dotaz:-) Ale nemate nekdo realnou zkusenost jestli se vejdou pod rukav kosile..? Chtel bych si je koupit jako letni tooly, ale z pracovnich duvodu musim dost casto v kosili a nechce se mi to furt prehazovat automaty do prace a tak..Jedna se mi o diver verzi. Díky moc za pripadne postrehy. DaJe
  10. Hele co Glycine Combat Sub? Daji se sehnat za par kacek a mohli by splňovat požadavky.
  11. daje

    Tissot Seastar 1000

    ahoj, rad bych pozadal o radu mistni znalce. Chtel bych se zeptat, zdali a kde se da pripadne sehnat tah na Seastary. díky moc, David
  12. ahoj, tak super, budu rad za připadnu recenzi, jak se ti libi, jaka je spokojenost. Lepsi jsem, alespon dle rezenci, fotek kvalitativne nikde jinde nenasel. Pripadne budu rad za nacentrovani spravny smerem..Myslim, kvalitni Nato strap.:-)
  13. ahoj, hledam nejaky kvalitni nato strap a narazil jsem na tuto znacku https://erikasoriginals.com/ Rad bych se zeptal mistnich znalcu, zdali nemaji zkusenosti s touto znackou. dekuji moc, pohodovy den, David
  14. ahoj, ty vintazni Seiko jsou pecka!! Prosim, co je to za model.?díky moc D.
×
×
  • Vytvořit...