Přejít na obsah


* * * * * 1 %s Hlasů

Helveti.cz

Wenger Traset Boccia Seiko


Helveti.cz

https://www.helveti.cz

Začali jsme jako speciálka na hodinky Wenger, kterým se pořád věnujeme nejvíce. Za tuhle značku zkrátka dýcháme a vkládáme do ni nejvíce svého času a úsilí. Stejně tak jsme si oblíbili naši druhou značku Traser, na kterou také nedáme dopustit. Točíme hodinková videa, píšeme recenze hodinek a přinášíme aktuální novinky, které publikujeme na firemním blogu. Snažíme se jít cestou postupného zdokonalování a nebýt pouze řadový prodejce. Své značky si hýčkáme, studujeme je a zákazníkům tak dokážeme poskytnout maximální penzum informací a odpovídající servis.

Časem jsme začali přibírat také další značky. Mezi ně patří hodinky Seiko (tam to bylo rychlé zamilování), Davosa, Victorinox, Swiss Military Hanowa, Boccia a další. Těm jsme vytvořili agregovaný eshop www.Helveti.cz, kde najdete všechny naše značky pohromadě.

Od 11. 8. 2015 jsme do naší stáje přivítali švýcarskou značku Certina, což je pro nás velké zadostiučenění dlouhého usilování o tuto značku.

Do června 2018 jsme přibrali tyto skvělé značky: Tissot, Junghans, Alpina nebo Orient.

Jsme malá firma, ale pomalu rosteme a každý další zákazník je pro nás důkazem, že svou práci neděláme špatně a už vůbec ne zbytečně.

Těšíme se na vaši návštěvu v našem eshopu nebo v prodejně na adrese Helveti s.r.o., Vítkova 8, Praha 18600 - Karlín.

Za tým Helveti.cz - Jirka

Od 11. 8. 2015 oficiálně prodáváme také značku Certina. Je to pro nás neskutečná radost, přivítat do své "stáje" tuto švýcarskou značku!

Členové fóra u nás mají automaticky 5% slevu (stačí se prokázat nickem).