Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Ptal jsem se jestli někdo za tak málo prachů nabízí tak dobrej strojek, jako je Miyota 9015  ;). GMT neřeším, jde mně jen o ten strojek.

Upraveno uživatelem code2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 345
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ptal jsem se jestli někdo za tak málo prachů nabízí tak dobrej strojek, jako je Miyota 9015  ;). GMT neřeším, jde mně jen o ten strojek.

Ne, ale je dost dalších brandů, používajících 9015, někdy i za větší peníz, než Tisell. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsících...

Existuje nějaká cenově srovnatelná alternativa k těmto hodinkám kde je Miyota 9015 nebo srovnatelný strojek??

 

tohle by taky zajimalo, kde je miyota 9015

 

dneska 13.11.2017 sem si psal s Prim MPM kvuli tem jejich Sportum 78 a dostal jsem tuhle odpoved...

zacali by byt zajimavou volbou.

 

 

 
strojek NN38 v hodinkách opravdu není. Víte, jak jste jistě četl, urážky na naší firmu v článku, že používáme "asijské šmejdy" je prostě tah některých firem. 
 
Strojek Miyota je v tomto modelu proto, že byl cenově dostupnější. Nyní uvažujeme o 9015 nebo TMI NE15. A velice se nám líbí novinka NE57 - ale to spíše na jiný model.
 
Pokud máte rád automatiku tak to možná oceníte nový model, který připravujeme. Čekáme na stroječky ze švýcarska (ale model nebude sporotvní).
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Ahoj všem,

 

kraťoučká recenze:

Hodinky vypadají fajn, zpracování mi přijde v pohodě.

Pokud Vám nevadí, že jsou čínské a vypadají stejně jako Rolexky, tak za ty prachy v pořádku.

Přesnost je výborná, za pár dnů udělaly cca 2 sekundy.

Lumi výrazná a pěkná. 

Co se mi moc nelíbí je tah a luneta. 

Tah působí plechově a trochu vachrlatě, ale v pohodě se dá nosit.

Luneta má krapánek vůli, ale jinak funguje v pohodě. Možné že to je pouze na mém kusu.

 

ještě jeden obr  :)

post-61200-0-86062200-1513512943_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě jsou pro začátečníka parádní, zatim je asi jedno kdo je výrobce a čí je značka, později se možná budou vlastní získané zkušenosti hodit

Pokud mohu poprosit, zkus příště psát "mně je to jedno" a ne "je asi jedno". Já třeba mám rád v podobných věcech pořádek a psát o Tissel jako o čínských hodinkách je zavádějící. Název sekce není "Čínské", ale  "Čínské hodinky" (a Asie mimo Japonska)". Jinak za postřehy z vlastní zkušenost samozřejmě díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Chci si pořídit nějaké levnější potápky, nejlépe ovšem bez data. Tak jsem se chvilku poohlížel, co se vůbec nabízí, ale moc toho bez datumovky není, když pominu vintage vzhled (Steinhart), který se mi moc nezamlouvá. Nakonec jsem skončil u Tisellu, ten nejlíp splňuje mé estetické představy. Jen mám trochu obavu o kvalitu zpracování, aby neodpovídala nízké ceně :), to by pak asi byla lepší nějaká levná kultovní Seika. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci si pořídit nějaké levnější potápky, nejlépe ovšem bez data. Tak jsem se chvilku poohlížel, co se vůbec nabízí, ale moc toho bez datumovky není, když pominu vintage vzhled (Steinhart), který se mi moc nezamlouvá. Nakonec jsem skončil u Tisellu, ten nejlíp splňuje mé estetické představy. Jen mám trochu obavu o kvalitu zpracování, aby neodpovídala nízké ceně :), to by pak asi byla lepší nějaká levná kultovní Seika. 

Jaký máš cenový limit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci si pořídit nějaké levnější potápky, nejlépe ovšem bez data. Tak jsem se chvilku poohlížel, co se vůbec nabízí, ale moc toho bez datumovky není, když pominu vintage vzhled (Steinhart), který se mi moc nezamlouvá. Nakonec jsem skončil u Tisellu, ten nejlíp splňuje mé estetické představy. Jen mám trochu obavu o kvalitu zpracování, aby neodpovídala nízké ceně :), to by pak asi byla lepší nějaká levná kultovní Seika. 

Tisell kvalita OK ani lacné seika nie sú na tom lepšie, jediná nevýhoda podobnosť RLX a mimochodom strojček Miota 90S5 porovnatelná s Eta 2824

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...