Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 345
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

To už je na zvážení, 200 doláčů + DPH + clo + poplatek za proclení, hodně blízko Šteinů ocean one. Ty mají nevýhodu 42 mm a jen plechové vložky, ale přece detaily budou, věřím, lépe zpracované. Tah jistě nebude mít plné koncovky nebo? Spona vypadá také šmejdsky. Jinak fotka z anfasu slibuje dobrou kvalitu. Pokud by se vešli do 150 dolarů, to by byla jiná, do 150 jsou bez cla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je ten link, tah má šroubky, cena 150 nebude, opravdu se pohybuje od 180 vejš, to už by jsme chtěli trochu moc, tu sponu bez mikroregulace plánují nahradit glide lockem

Já bych dal rozhodně přednost štajnum, tady člověk netuší, co mu přijde.

 

post-17935-0-20463000-1475650322_thumb.jpg

 

post-17935-0-79956900-1475650321_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To už je na zvážení, 200 doláčů + DPH + clo + poplatek za proclení, hodně blízko Šteinů ocean one. Ty mají nevýhodu 42 mm a jen plechové vložky, ale přece detaily budou, věřím, lépe zpracované. Tah jistě nebude mít plné koncovky nebo? Spona vypadá také šmejdsky. Jinak fotka z anfasu slibuje dobrou kvalitu. Pokud by se vešli do 150 dolarů, to by byla jiná, do 150 jsou bez cla.

 

No nevim... Je to přesně 190 doláčů *1,2 (DPH) = 228 USD * 24,3 (ČNB střed) = 5.540,- CZK. Clo a náklady pošty na proclení jsou pár stovek, takže hrubě zaokrouhleno lehce přes 6k.

Nejlevnější SO1 jsou na chronoshopu za 10.640,- CZK, takže Tisell pořád vychází skoro o 5 litrů levněji. Pro mě už jen rozdíl 40 vs 42mm hraje do karet Tisellu (a Davose, když už jsme u toho).

 

Ale ať si každý koupí co je mu libo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5540 x 1,045 (clo) = 5789, já platil u DHL expres za procelní 400 nobo tak nějak. Takže jseš na 6,2k, pokud nebudou chtít něco za poštu. Oproti Steinhardu seš o cca 4k dole. Ale co si budeme povídat, bez možnosti prakticky realizovat záruku, tedy můžeš, ale náklady na dopravu to neuměrně prodraží. No a druhá věc je kvalita zpracování, věříme, že bude stejná...já tedy ne, uznávám ale, to by se muselo porovnat. Včera jsem nakupoval v chronoshopu a je fakt, že i u Štainů se najdou nedotažené detaily.

 

Jejich pozdější likvidita je také diskutabilní.

Upraveno uživatelem Georgeisin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozdíl je snad taky ve strojku, ne?

To asi ano, ale podle ohlasu u nás i venku je Miyota 9015 velice povedený strojek, který se co do kvality může směle měřit s Etou, o Sellitě ani nemluvím. Takže cenově bych strojek jako slabinu neviděl, jestli to myslíš takto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To asi ano, ale podle ohlasu u nás i venku je Miyota 9015 velice povedený strojek, který se co do kvality může směle měřit s Etou, o Sellitě ani nemluvím. Takže cenově bych strojek jako slabinu neviděl, jestli to myslíš takto.

Přesně tak, Selitta SW200 nesahá Miyotě 9015 ani po kotníky. Jinak pro přesnost ostatních výpočtů: DPH je v ČR 21 %, ne 20. ČNB udává střed pro USD 24,207 (platno do 14,00 hod 5-10-2016). Ne, že by to něco dramaticky měnilo, ale ať je v tom Ordnung.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tech 199usd je to uz s dopravou. Takze staci pripocitat jen dph a celni rizeni.

Pokud jse o reklamace, tak ve vlakne na wus jsou na to pozitivni ohlasy. Hodinky proste posles zpatky a Tisell to vyresi. Co jsem tam cetl, tak pokryl vetsinou i naklady na dopravu.

Pokud bych chtel homage subu, tak je pro me Tisell na prvnim miste. V ruce jsem je ale nemel, tak by me realne srovnani s Davosou a Stajny taky zajimalo.

Co se tyka objednani, tak je problem s tim, ze Miyota nestaci dodavat strojky. V date verzi je 9015, tam je dlouha cekacka. V no date je 90s5 a ty by melo byt mozne emailem uz objednat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechal jsem se napsat na čekačku, vezmu rovnou dva kusy - D i ND, a na oba mi napsal (během hodiny), že jsou sold out, ale že mi dá vědět jak to naskladní (expected příští týden) a dokončíme objednávku.

Nebudu mít srovnání s SO1 nebo Davosou, ty sem nikdy neměl, ale jelikož plánuju pořídit buď plecháče nebo keramiky, zajímá mě reálné srovnání s předlohou side-by-side :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já 9015 ctku mám  a jsem s ní spokojen, neumím říci, zda sahá Sellitě SW200 po kotníky či ne. Jediná nevýhoda, která se u ní uvádí je hlučný rotor, má jednosměrný nátah. Ale to mně se právě líbí, ten kovový zvuk jak klouže ve směru, kde mu není kladen odpor nátahu, to je paráda, panečku. Fotky Tisell vypadají slibně, to je bez diskuze. 

Upraveno uživatelem Georgeisin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...