Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 345
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

tak já to chápu, napodolí bych s roládama taky nešel :-d nebo štípat dříví, jako jsem zvědavej jaký budou naživo, zatím Tisellky vypadají jako horký kandidát, v principu už jedny mám (Bauhausky) a jsem s kvalitou velmi spokojen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já už je mám na ruce a nevím, no :)

Prvotní euforka ze zelených hodinek je trochu pryč, protože už jsem si všimnul několika nedostatků... První mě zatahal za oči index na 6, který úplně nelícuje a další je tah - na jednom dílku mi přijde, že špatně nabroušený (vypadá, jako by byla hodně sražená hrana), na hraně spony mám dva takové jakoby ťukance a pak koncovky moc nejdou k pouzdru. U vrchních nožek jsou ty mezery už docela vidět. Až budu mít chvilku čas, tak to zkusím na světle nafotit.

Co mě příjemně překvapilo je barva cifru, luneta a že tah je šroubovací :)

 

Těžko říct, jestli to za ty prachy stojí... Burešovi jsem ještě musel doplatit 1473,- Kč :) Ale na vyzkoušení zelené a nodatu to je asi ok. Obojí můžu a teď jen vybrat co :D

 

První fotka je pod zářivkou, kde ta zelená docela odpovídá realitě... na druhé jsou trochu vidět zmíněné mezery. Lepší fotky teď nedám :)

post-33388-0-83845900-1478110194_thumb.jpg

post-33388-0-85556200-1478110203_thumb.jpg

 

EDIT: nějaké chyby

Upraveno uživatelem Jörg8X
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale zas tak špatné to není  :photo:

vôbec nie :) , som zvedavý čo napíšeš o presnosti miyota ? V mojich pilotkách po týždni robia +0,1 s !!!

ináč fakt vyzerajú dobre a ešte aj safir a keremika ... a čo lumi ?  Máš z nich radosť alebo stále pretrváva sklamanie ?

Upraveno uživatelem AKUC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc hezké fotky a samozřejmě gratulace. No a kdyby tě přestaly bavit, dej vědět;-)

Dakujem, ale tieto pustim asi az ked ich nahradim originalom :)

 

gratulujem sú pekné, ja mám len pilotky ale zatiaľ spokojnosť, napíš svoje pocity asi budem musieť dokúpiť aj diver .... :lol2:

Daco som popisal na hodinkomanii. Ak si spokojny s pilotkami, urcite budes aj s divermi.. :)

 

Modrá lumi se mi líbí, zelené jsem se už přejedl. Ale stejně mám radši Davosu, nemá třeba tak vystouplej lumi bod na 12 h.

Lumi bod je vystupeny minimalne, na zivo to ani nie je vidno. Oproti Davosa ma Tisell "glidelock" sponu a +- tretinovu cenu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vôbec nie :) , som zvedavý čo napíšeš o presnosti miyota ? V mojich pilotkách po týždni robia +0,1 s !!!

ináč fakt vyzerajú dobre a ešte aj safir a keremika ... a čo lumi ?  Máš z nich radosť alebo stále pretrváva sklamanie ?

Přesnost jsem zatím změřil na +2s za1,5 dne, ale ještě je asi brzo o přesnosti něco napsat, chce za delší dobu :)

Lumi solidní a docela drží, ráno bez problémů ve tmě poznám kolik je hodin. Nejvíc se mi asi líbí luneta a barva cifru - zatím spokojenost, ale zítra to může být jinak :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...