Přejít na obsah

Fotka

PRECISTA ROYAL NAVY PRS-82

precista limitka reedice

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
2 odpovědí na toto téma

#1 Dzos

Dzos

Megazávislák

• Member_50
  • 2 045 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Olomouc
  • Fanoušek značky:nějaké by byly ...
    O,H,L

Publikováno 5.říjen.2016 - 11:31

Prodám hodinky  PRECISTA ROYAL NAVY DIVER RE-EDITION - PRS-82. Jedná se o re-edici hodinek Britského královského námořnictva z roku 1982. Další informace najdete na stránkách Time Factors - tady

Jedná se o limitovanou edici, momentálně opět vyprodanou. Eddie už udělal kromě dvou várek po 200 ks také jednu menší 50 ks . Celkem tedy bylo vyrobeno 450 ks. Je sice možné, že bude mít ještě další, ale vše je závislé od získání strojků a těch už prý moc není (kdysi jsem Eddiemu psal, a takto mi odpověděl). 

Specifikace

· 40mm bez korunky
· ETA2783 25 jewel automatic - jedná se o původní NOS strojek, který byl kompletně pročištěn a seřízen
· Šroubovací korunka
· WR 200
· Klenutý safír s vnitřním AR
· Vrtané nožky
· „Snake head“ minutová ručka

Hodinky jsou nošené ale velmi šetrně, reálně jsem našel jeden svislý vlasový škrábanec z boku u levé horní nožky. Na fotce je trochu vidět, blbě se fotí. Ve skutečnosti je vidět jen z některých úhlu pohledu. Ještě pro úplnost, pod sklem zevnitř jsou 1-2 miroskopická zrnka prachu - to je už od výroby, hodinky nebyly otevírané. Protože mi to nevadilo, tak jsem to neřešil. Hodinky jsou stále v záruce, takže je možno nechat odstranit.

Hodinky jsou z druhé 200 kusové várky, která se proti dodatečným kouskům (těch posledních 50 ks) liší zpracováním broušených ploch. Podle mého názoru je brus jemnější a zdá se mi, že je více rovnoměrný (u těch posledních kousků mi horní broušená plocha připomíná gramofonovou desku - lze rozeznat jednotivá kola). 

Balení je kompletní - cestovní box, hodinky, nato řemen a gumový řemen, záruční karta.

Pouze prodej, cena 14 444 Kč vč. dopravy. 

[attachment=636339:prs2.jpg]

[attachment=636338:prs1.jpg]

[attachment=636340:prs3.jpg]

[attachment=636341:prs4.jpg]

[attachment=636342:prs5.jpg]

[attachment=636343:prs6.jpg]

[attachment=636344:prs8.jpg]

[attachment=636345:prs9.jpg]

[attachment=636346:prs10.jpg]

#2 neumann

neumann

Závislák

• Member_50
  • 536 příspěvků(y)

Publikováno 5.říjen.2016 - 22:49

SZ

Sent from my iPhone using Tapatalk

#3 Dzos

Dzos

Megazávislák

• Member_50
  • 2 045 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Olomouc
  • Fanoušek značky:nějaké by byly ...
    O,H,L

Publikováno 11.říjen.2016 - 12:33

Děkuji, zavíráme krám.

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:precista, limitka, reedice