Přejít na obsah

Jaké MAURICE LACROIX máte na ruce?


Rici-Pici

Doporučené příspěvky

Ahoj Chroňáci,

 

myslím si, že i tato mladá značka by si zasloužila mít zde své vlastní vlákno a doufám, že spousta lidí se pochlubí nějakým zajímavým modelem této značky. Co jsem tu četl, tak tuto značku lidi spíše podceňují, ale kolik už má Maurice Lacroix vlastních strojků a zajímavých modelů kolekce Masterpiece?

 

Pokud tu někdo vlastní Maurice Lacroix, nebo jste tuto značku někdy vlastnili a máte fotku, šoupně jí sem a pochlubte se zajímavým modelem.

 

Dovolím si začít a pochlubím se modelem v limitce, který jsem měl a nyní po něm opět pokukuji, protože Mi začal chybět  :frusty:

 

Je to model: Pontos Decentrique Moonphase limited edition 500ks s číslem 87. 

 

post-41375-0-13678500-1475692678_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 116
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Po těch Pontos Decentrique jsem chvíli mlsně pokukoval, když jsi je prodával. A ty Pontosy S jsou super - jaké jsou zkušenosti - jak se nosí, jak sedí atp.? 

Ty Pontos Decentrique šli docela rychle, to Mě překvapilo. Ty Pontos S Extreme mám teprve krátce, zvykám si na průměr 43, ale vypadají pěkně, koupil jsem ještě řemen od Hirshe Robby modrý a ten Mě přijde lepší.

Upraveno uživatelem Rici-Pici
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rok cca 2002. Jsou velký, 43 mm, tlustý 17 mm, s čudlíkama ještě kousek přidejte. Stav 1a, prakticky nenošeno. V té době cena 179.000. Krásné zpracování, modřené šroubky atd...

A ano, ambasadorem ML byl božský Roger.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a babči jsou v double a navíc s GMT.

ML je co do zpracování precizní a extravagantní.

Já jsem s ML začínal (Croneo, Flyback...). Můj první dotek se švýcarskou mechanikou. Mají svoje místo v mém hodinářském srdci i šuplíku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...