Přejít na obsah

Na čem máte své Speedmastery?


martar

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...

Jo, tenhle tah mi taky chybí.... :D

 

post-30813-0-75329200-1505045774.jpg

 

Dneska jsem byl v pokušení pořídit moonům toho palomovo modrýho žraloka z inzerce, ale co jsem prohlížel na netu fotky modrejch kůží na speedech, nelíbilo se mi to. Přitom hnědý a červený kůže se mi líbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, tenhle tah mi taky chybí.... :D

 

moony straps.jpg

 

Dneska jsem byl v pokušení pořídit moonům toho palomovo modrýho žraloka z inzerce, ale co jsem prohlížel na netu fotky modrejch kůží na speedech, nelíbilo se mi to. Přitom hnědý a červený kůže se mi líbí.

martine, tohle je naprosto vzorovy set kazdeho moonare! Gratulace
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Miminko! - gratulace! :)

 

Klasický moony jsou jediný hodinky, u kterých mne ani na vteřinu nenapadlo a zřejmě ani nenapadne, že by šly z domu. Dokonalých hodinek je tak málo... Časem je možná vyměním za stejný ve velkým parádním balení, ale ty současný už se mnou dost prožily, tak nevím. Navíc by to byl další krám, na kterej by se doma prášilo, a to ani nemluvím o tom, že by se ten kufr (asi) nevlezl do bankovní schránky při střídačce.

 

Teď mne ale napadá, kluci, že tady ve vlákně nemáme pěkný fotky velkýho balení - kdyby měl někdo z vlastníků čas a náladu to sem nějak hezky nafotit, má u mne pět piv a speedy pokec :)

 

Edit: ale jen v Praze nebo Středočeským kraji.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Miminko! - gratulace! :)

 

Klasický moony jsou jediný hodinky, u kterých mne ani na vteřinu nenapadlo a zřejmě ani nenapadne, že by šly z domu. Dokonalých hodinek je tak málo... Časem je možná vyměním za stejný ve velkým parádním balení, ale ty současný už se mnou dost prožily, tak nevím. Navíc by to byl další krám, na kterej by se doma prášilo, a to ani nemluvím o tom, že by se ten kufr (asi) nevlezl do bankovní schránky při střídačce.

 

Teď mne ale napadá, kluci, že tady ve vlákně nemáme pěkný fotky velkýho balení - kdyby měl někdo z vlastníků čas a náladu to sem nějak hezky nafotit, má u mne pět piv a speedy pokec :)

 

Edit: ale jen v Praze nebo Středočeským kraji.

Já jsem asi divnej, ale mě nové velké balení vůbec nebere...jak píšeš, neskladná bedna. Mám malou červenou krabku, která se mi naopak líbí hodně.  A propos martare, kdyby Tě někdy napadlo pustit ten origo racingový děrovaný řemen, tak bych ho vzal....překlápečku mám. :)

Upraveno uživatelem Chosef76
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...