Přejít na obsah

Na čem máte své Speedmastery?


martar

Doporučené příspěvky

Jarette, já si snad kvůli tvý fotce po dvaceti letech koupím modrý džíny... :)

 

Mít 1171 se mi ale začíná jevit jako povinnost. Asi si ho nadělím k ježíšku. Už to tu asi padlo, ale ať to nemusím hledat: kolik si mám u AD připravit korun, prosím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jarette, já si snad kvůli tvý fotce po dvaceti letech koupím modrý džíny... :)

 

Mít 1171 se mi ale začíná jevit jako povinnost. Asi si ho nadělím k ježíšku. Už to tu asi padlo, ale ať to nemusím hledat: kolik si mám u AD připravit korun, prosím?

No modrý jeansy jsou základ ... před dvěma lety mi žena v jednom italským obchodě ukázala džíny s elastanem, a to mě dostalo, protože jsem si myslel, že se to dělá jen pro holky ... takže konečně kalhoty, který mě netáhly tam, kde to nejvíc vadí a přitom perfektně sedí ... mám asi troje :)

 

1171 u AD stojí kolem 450EUR ... já ho kupoval na eBay :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky :) (strečový džíny kupuju leta, ale jen černý nebo šedý.. teda zatím :D )

 

Včera jsem viděl na jednom Taliánovi moony na světlým béžovým aligátorovi, a ke světlejm lněnejm kalhotám a světlýmu saku to nevypadalo to vůbec zle. Bohužel jsem měl zrovna vyndanou datovou kartu ve foťáku. Struktura a barva stejná jako na ilustračním snímku z netu (řemen na Monaca), ale klasickej řemen do Omega překlápěčky.

 

post-30813-0-30317200-1508397810.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten 1171 už se snažím vydražit na ebay posledních pár týdnů :) Včera mi přišly tři řemeny od Anely, potom sem hodím více fotek. Dostal jsem se tímto do stavu, kdy mám na každý den v měsíci jiný řemen :D

 

post-22755-0-93858800-1508402700_thumb.png

post-22755-0-20707600-1508402705_thumb.png

Upraveno uživatelem vojta1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jarette, já si snad kvůli tvý fotce po dvaceti letech koupím modrý džíny... :)

Mít 1171 se mi ale začíná jevit jako povinnost. Asi si ho nadělím k ježíšku. Už to tu asi padlo, ale ať to nemusím hledat: kolik si mám u AD připravit korun, prosím?

020ST1171633 stoji v retailu u CZ AD presne 13.900,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

martar: "...nečekaná láce proti šroubovanýmu modernímu tahu..." - máš na mysli tah se šroubovanými články, kupř. jako je na mých moonech (a na sponě má uvedeno 1958/957)...?

post-53456-0-69197500-1508425225_thumb.jpg

Upraveno uživatelem colommbo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tahy k Moonům to je neskutečná alchymie  :)  jak velkej rozdíl je mezi 1171 a 1450?

http://www.omega-addict.com/reviews/bracelets/

 

Starý tahy jsou mnohem lehčí než nový šroubovaný tah, který mi připadne velikostí i váhou nevyvážený. Na starém tahu sedí hodinky daleko líp na ruce :)

Upraveno uživatelem Jarett
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

martar: "...nečekaná láce proti šroubovanýmu modernímu tahu..." - máš na mysli tah se šroubovanými články, kupř. jako je na mých moonech (a na sponě má uvedeno 1958/957)...?

Ano, ten. Poptával jsem ho vloni na TinTiny, chtěl jsem zkompletovat set... hlavně se mě neptej, kolik to tehdy přesně bylo :) stejně by cena už nebyla aktuální. Zhruba 22 - 23 litrů u AD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...