Přejít na obsah

Na čem máte své Speedmastery?


martar

Doporučené příspěvky

taky uz nevim coby, jsem mel na ebayi vyhlednutej fajnovej origos tah, ale aukce koncila zrovna kdyz jsem byl na horach, zapomel jsem to to a zrovna nikdo neprihazoval, to nastvalo :-) prodejci jsem pak psal, ze ho za tu vyvolavacku tedy vezmu, ale zatim se neozval :-(

 

6a0ea331920c2ff2c73731bd1a9d40da.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Speedy Tuesday na 1168 tahu ... nejlepší kombinace vůbec :)

attachicon.gifIMG_5098.jpg

 

Hlavne je to sakra originalni kombinace, s timto mas jistotu, ze nikoho dalsiho nepotkas..  ;)

 

Jak jsem řekl, tak jsem udělal. Pohodlnost největší B)

 

Copak to mas za Nato pasek..? Hadam, ze to bude asi ten origo k Moonum.. ? Nebo nejaky aftermarket?  :blink: Vypada kvalitne a samozrejme dobre..  ^_^

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavne je to sakra originalni kombinace, s timto mas jistotu, ze nikoho dalsiho nepotkas.. ;)

 

 

Copak to mas za Nato pasek..? Hadam, ze to bude asi ten origo k Moonum.. ? Nebo nejaky aftermarket? :blink: Vypada kvalitne a samozrejme dobre.. ^_^

Jo, přesně ten origo. Nejlepší nato, co jsem kdy měl. Kdo chce Moony, jedině z tímto strapem. Pokud teda nejde o nějaké vzácné kousky z dob, kdy jej k tomu nedávali.

 

Odesláno z mého SM-G935F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, přesně ten origo. Nejlepší nato, co jsem kdy měl. Kdo chce Moony, jedině z tímto strapem. Pokud teda nejde o nějaké vzácné kousky z dob, kdy jej k tomu nedávali.

 

Odesláno z mého SM-G935F pomocí Tapatalk

 

No jo, takze origos.. O vyjimecne kvalite neni sporu, to plati ale i o cene kolem 6 tisic za novy (?)..  :sweatdrop: Jeste jsem na foru zaznamenal velkou chvalu na nato od Tudoru, ze taky pecka, ale tam to s cenou nevypada o moc lepe..  :whistle:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, takze origos.. O vyjimecne kvalite neni sporu, to plati ale i o cene kolem 6 tisic za novy (?).. :sweatdrop: Jeste jsem na foru zaznamenal velkou chvalu na nato od Tudoru, ze taky pecka, ale tam to s cenou nevypada o moc lepe.. :whistle:

Jestli chceš stejnou kvalitu, kup Phenomenato. Vyjde to na litr a je to stejný materiál.

 

Odesláno z mého SM-G935F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...