Přejít na obsah

Na čem máte své Speedmastery?


martar

Doporučené příspěvky

Jojo, včelka Mája na koberci v dětském pokoji, ale česající se slečnu tam nevidím :-)

Pravej horní roh.. ale asi to jsou jenom nějaký šprušle. Jsem myslel že je to česající se dcerka na druhym konci pokoje, no :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravej horní roh.. ale asi to jsou jenom nějaký šprušle. Jsem myslel že je to česající se dcerka na druhym konci pokoje, no :)

Ale kdepak, je tam vidět jen kousek postýlky pro panenky a to co vypadá jako vlasy, je jen moje chlupatá ruka :-) Každopádně super všímavost! :-)

 

Zekonovy řemeny jsou skvělý ! :)

Jsou, hodně se zlepšil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

odpovim ti tady,. mozna to bude zajimat vic lidi:

 

tah je dle meho skromneho nazoru originalni, ocekaval jsem, ze bude mit meziclanky z plechu, ale neni tomu tak. ruzne jsem pozjistoval a i dle WUS se delat mnoho verzi 1181 a jedna z nich je s plnymi meziclanky a tento konkretne by mel byt origo. i dle kvality zpracovani o tom nepochybuju.

jestli se nepletu, tak je primarne urcen pro nejake Omega F300 ci tak neco.

 

ma na konci 22mm, zuzuje se na 16mm, pro Moony je proto nutne odstranit posledni clanky, neni to uplne legrace a hrozi poskozeni (povrchove) clanku.

 

vice zde: http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/114768-jak-zkratit-omega-tah/  kde jsem resil prave zkraceni toho tahu

 

jo a do PX se chystam az se otepli, tak zase urcite napisu, vetsinou to ale nevim nejak extremne dopredu, takze nejs

 

Hmm vypadá to fakt slušně. To je origo omega tah, nebo aftamarket? Zužuje se 20-18?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeste doplnim, kdyby mel nekdo zajem, je k zakoupeni zde:

https://www.ebay.com/itm/NOS-10-MM-OMEGA-STAINLESS-STEEL-STRAP-No-32-1181-215/192421529583?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2057872.m2749.l2649

 

a je tedy malinko drazsi (cca 1800), jsem si to nepamatoval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...