Přejít na obsah

Na čem máte své Speedmastery?


martar

Doporučené příspěvky

Jj, 20mm, a stejně tak PO 42 2500 i PO 42 8500. Takže v kombu s Moony mají tyhle Seamastery výhodu, že si můžou navzájem půjčovat svý řemeny. U PO 42 8500 jsem si navíc ověřil, že sedí i tvarovaný koncovky gumy, viz první strana vlákna.

 

Edit: jen premoony (FOIS, CK, vintage se symetrickým pouzdrem) mají mezi nožkama jen 19mm, a nový přerostlý supermoony 44mm (DSOM, GSOM apod) mají tebou zmiňovaných 21mm...

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@bizzy - no fakt je to nechutne mat suche ruky :D

 

Tak nizsie pokusy s novymi remenmi.. niektore sa hodia viac, ine menej, ale asi nic nie je uplne brekeke:

 

Classic British Racing Green with white stitching

post-16988-0-60131800-1537991024_thumb.jpeg

 

Classic Oak

post-16988-0-72511800-1537991036_thumb.jpeg

 

Kvarnsjö Suede Vintage Golden Brown with black stitching

post-16988-0-47242600-1537991063_thumb.jpeg

 

Kvarnsjö Suede Vintage Chocolate Brown

post-16988-0-22074800-1537991090_thumb.jpeg

 

Classic Sienna

post-16988-0-12426100-1537991103_thumb.jpeg

 

Classic Khaki (tu sa zrejme pomylili, toto nie je podla obrazkov Classic Khaki, cakam odpoved)

post-16988-0-20683500-1537991114_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za sebe musím řict, že ten khaki nekhaki béžovej řemen k Moonům pásne naprosto dokonale a jestli tě rozčiluje, tak si ho vezmu (jestli to není nějaká zkrácená dýlka nebo tak něco). Často nosím hadry v týhle barvě.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za sebe musím řict, že ten khaki nekhaki béžovej řemen k Moonům pásne naprosto dokonale a jestli tě rozčiluje, tak si ho vezmu (jestli to není nějaká zkrácená dýlka nebo tak něco). Často nosím hadry v týhle barvě.

Nerozculuje :), len teda chapem, ze farby mozu byt odlisne, to je pochopitelne, ale teda tieto dve su asi az moc na moj vkus. Ale suhlasim, je fajn ponosim ho urcite.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Na čem mám svý moony? Na houbách, na zahradě u lesíčka :) Ačkoliv už čtrnáct let pod stromy vyhazuju veškerý zbytky lesních hub, co zbydou po čištění, kazdoročně tu roste jen klouzek. Letos jsou ty žluťáci nějaky velký (pritom krasně zdravý a pevný) - večer bude pořádnej hrnec houbofleků...

 

post-30813-0-39212900-1540204487.jpg

 

post-30813-0-75724700-1540204535.jpg

 

A co vy, přátelé, žádný krásný nový řemeny?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Mám dilema a věřím, že mi tu pomůžete.

Mám nové limitky Speedmaster ck2998 z 2016 v modré kombinaci. A rád bych pošetřil originál pásek a pořídil nějaký ručně šitý od místních Mistrů na každodenní kancl speeding.

Mám 2 dotazy

1) jakou barevnou kombinaci a kůži byste si na nich dovedli představit? Mám je spíše k modrobílým košilím s krátkým i dlouhým rukávem druhým

2) koho byste doporučili na výrobu. Vidím tu minimálně 3 extra šikovné. A asi bych chtěl rovnou i pásek.

Díky za tipy, samozřejmě se poté pochlubím s výsledkem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych nejdřív vymyslel řemen a pak bych teprve vybiral mistra řemenáře. Každej ma totiž svůj rukopis, svoje oblibený postupy a svoje zdroje materiálů, takže je každej dobrej na nějakej konkrétní typ řemenu. Jen ti nejlepší zvládnou cokoliv.

 

Kdybych měl modrý ck2998, asi bych moc neexperimentoval a nechal si vyrobit lehce bombírovanej racing řemen s třema řadama děr a s kontrastním prošitím. Buď černej, nebo modrej - ale každá kůže časem ztmavne, takže ta modrá na řemeni stejně nebude na začátku nebo na konci sedět s modrou na hodinkách.

 

Vzhledem k nadstandardní lumi hodinek by byl dobrej fór použít na kontrastní prošití řemene svitící nit :) určitě něco takovýho existuje, ja měl třeba na kočárku pro děti vyšitý svítící logo. Muselo by to mit ale stejnou barvu jako lumi na hodinkách :)

 

Další možností je priplatit si a nechat si udělat koncovky řemene tvarovaný k pouzdru, hodinky vypadají zase docela jinak, luxusnějc. Ale tvarovaný koncovky můžou vypadat na retro modelech divně.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...