Přejít na obsah

Pošli Seiko dál


Chumpus

Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

v rámci českého Seiko Instagramu jsme se rozhodli uspořádat akci Pošli Seiko dál. Primárně to vzniklo jako poděkování pro naše fanoušky, kteří nás sledují, ale rozšířili jsme to i mimo Instagram.

 

Takže o co jde - je to prakticky stejné jako putovní akce, co už proběhly nebo probíhají tady na fóru, jen máme hodinky z aktuální kolekce. U našich věrných instagramistů se tak nějak počítá s tím, že si hodinky vyfotí na svůj profil, u Chronomagora, který používá Instagram, je to v podstatě takový automatismus :D Ale účast v akci tím rozhodně není podmíněná, je to na vás. Hlavní je, že do toho chcete jít a budete hodinky rádi nosit. Jestli se fotka objeví na Instagramu, Facebooku, Snapchatu (pokud to tu teda někdo používá - já tomu nerozumím) nebo tady na fóru, to je nám jedno. Pokud už ale budete fotku postovat, použijte prosím hashtag #posliSEIKOdal a označte profil @seikowatchczech, ať se to pak dá jednoduše dohledat všechno pohromadě (to platí samozřejmě hlavně pro Instagram, kde mají hashtagy smysl).

 

Hodinky noste, cestujte s nimi, potápějte se s nimi - prostě je pořádně otestujte a pište své dojmy. 

 

A teď k tomu, co budete nosit, určitě vás to všechny zajímá :)

Jsou to ............. Grand Seiko SBGE037!

 

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

 

Ne, dělám si srandu :D Jsou to ty nový pětky s helmet pouzdrem :))) Jaké konkrétně? Nechte se překvapit :)

 

 

Doba, po kterou mají zůstat hodinky u jednoho člověka, je cca týden, aby se dostalo na všechny. Samozřejmě to je ale možné individualizovat. V tuto chvíli už jsou první místa zabraná, tak se nestyďte a o hodinky si pište (klidně tady do SZ, pokud jste tak už neučinili na IG nebo přes mail). Bylo by fajn, kdybyste si třeba zvolili termín, kdy jedete na dovolenou apod., ať je to co nejvíc pestré.

 

Na závěr ještě jedna poznámka: Tuhle akci jsme si s Honzou Lidmaňským vymysleli sami a hodinky pro vás vyboxovali, protože nás to prostě baví. Tak jen abyste věděli, jaká je za tím motivace.

 


 

Díky za pozornost a těším se na reakce a fotky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 129
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Asi by to chtělo vytvořit nějaký pořadník, rád bych se zúčastnil.

Jak jsem psal v prvním postu, pište mi SZ, pokud už jste nedali vědět jinde. Je tam totiž dost lidí mimo fórum, takže to budeme sestavovat interně tak, aby to bylo pro všechny co nejpohodlnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20161013_192057.jpg

 

už to začalo, pro mě to je naprosté zjevení. Vůbec jsem v tom nepoznával Seiko, ale jsou fakt peckózní.

 

Černou variantu přivezu na sraz do Jeseníku, kde budou k předání, takže pište, rezervujte buď u mě, nebo u Chumpuse

Upraveno uživatelem Tikal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...