Přejít na obsah

Daemonovo Time is Life


Daemonultimate

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Libovy fotky, hodinky nemaji chybu pane. Syp to sem pod tlakem :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenhle typ ruček se mi líbí na APRO Offshore Diver a líbi se mi i tady. Podle mě jeden z optimálních tvarů ruček pro potápky - skvěle chytají světlo, mají dostatečnou plochu, u hřídelky zúžený a žádnej převis = perfektní čitelnost. Navíc jejich profil umožňuje kombinovat povrchovku, v tomhle případě broušenou horní plochu a leštěný zkosený boky.

Trochu mě zneklidňuje ta luneta, kdy jsou číslice netradičně 15-25-35-45-55. Je naprosto funkční, ale opticky na mne působí jako pootočená, protože není vyvážená - ta číslice 55 vedle trojúhelníku s lumibodem nemá optickou protiváhu na pozici 5, a i kdyby měla, zas tam bude "navíc" trojúhelník.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do háje, lezly po mě děti a chtěly princezny v tabletu a já si nevšiml, že je to Tvý chlubící vlákno, Daemone. Za komentář k lunetě se omlouvám, celkově jsou to fajn hodinky, hlavně jednoduchej broušenej oyster náramek je pro potápky asi ta nejlepší volba. Plánuješ pořídit i nějakou gumu? Na tý by mohly být taky hodně dobrý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobry to mas pane, uz odpocitavam hodiny ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kuncák7: jo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

uote>

Přesně, jednoduchý ručičky akuratní k cifru a indexům. A díky jednoduchosti a perfektnimu zpracování jsou krásně čitelný při každé příležitosti, dokonce i v noci když se proberu jen tak na jedno oko. K tomu 12,3,6,9 indexy jsou nepatrně vyšší. A děkuju za tvůj nazor Bandi.

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Dobry to mas pane, uz odpocitavam hodiny ;)

Víš co je super? Spona. Je řešená pro rychlou a jednoduchou regulaci na ruce bez sundání hodinek. Prodloužení i zkrácení. Bál jsem se, aby to nebylo vachrlatý, ale je to všechno pevný a přesný jedna radost.

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...