Přejít na obsah

Fotka

Emergency Night Mission

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
15 odpovědí na toto téma

#1 petik16

petik16

Megazávislák

• Member_50
  • 1 078 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Košice/Bratislava
  • Fanoušek značky:Rolex, Louis Moinet, Carl F. Bucherer, Seiko, Breitling, IWC, Omega atd... Sum Quod Sum

Publikováno 12.říjen.2016 - 13:43

http://www.breitling...ht-mission-4384

Caliber Breitling 76 Movement SuperQuartz™, thermocompensated quartz electronic, analog and 12/24 hr LCD digital display; EOL indicator Chronograph 1/100th second, max. 23hrs59min. 59,99sec. Calendar Digital, day and date programmed for 4 years Case Titanium, black titanium Back With screws Battery type/life 399/2-3 years, PLB battery Water resistance 5 bars Bezel Bidirectional ratcheted rotating, windrose Crown Non screw-locked, two gaskets, integrated pushpiece Crystal Cambered sapphire, glareproofed both sides Diameter 51.00 mm Strap Diver Pro III or Professional Interhorn width 26/20 mm Thickness 21.60 mm Weight (without strap) 143.90 gr. Other functions Countdown timer, 2nd timezone, alarm

Přiložený soubor (y)

• Přiložený soubor  1.png   622,88K   35 Počet stažení
  • Přiložený soubor  2.png   709,2K   34 Počet stažení
  • Přiložený soubor  3.png   458,73K   28 Počet stažení

#2 spineshank

spineshank

ZeЯo

• Member_50
  • 11 347 příspěvků(y)
  • Bydlí:kósek od Brna

Publikováno 12.říjen.2016 - 13:47

Takový pěkný Mudmaster od B :clap:

Oris-Logo.jpg   Liteville_logo.gif

#3 Wagoneer

Wagoneer

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 438 příspěvků(y)
  • Bydlí:Olomoucko
  • Fanoušek značky:Kutil Tim

Publikováno 12.říjen.2016 - 16:29

Mám pocit, ze je to ten model ze včerejšího opakování Top Gearu, kdy hledali Hammonda právě podle signálu těch hodinek.
Koukal někdo?

#4 ava

ava

Megazávislák

• Member_50
  • 1 831 příspěvků(y)

Publikováno 12.říjen.2016 - 18:16

Tohle je nádhera, ale cena 470 000,- je mimo

Tento příspěvek byl upraven od ava: 12.říjen.2016 - 18:17

#5 Frantik

Frantik

vrchni prudic

• Member_50
  • 14 520 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 12.říjen.2016 - 18:44

I diametr 51 mm je mimo :-( Skoda, předchozí modely Emergency jsem měl a vzpomínám s láskou :-)

#6 spineshank

spineshank

ZeЯo

• Member_50
  • 11 347 příspěvků(y)
  • Bydlí:kósek od Brna

Publikováno 12.říjen.2016 - 18:57

Mám pocit, ze je to ten model ze včerejšího opakování Top Gearu, kdy hledali Hammonda právě podle signálu těch hodinek.
Koukal někdo?

koukal jsem,Velociraptor byl hustej......
Hammond měl předchozí model.

Oris-Logo.jpg   Liteville_logo.gif

#7 African

African

MEGAZÁVISLÁK

• Member_50
  • 15 323 příspěvků(y)

Publikováno 12.říjen.2016 - 19:22

Tak to je masakr největší, B je jednička, jen škoda že socka jako já na ně nedošáhne :-( Možná tak za patnáct let tady Kulindron něco vymyslí....Ale super jsou, supeeer :-)

Jsem pyšný na tyhle nádherné kapesní hodinky. Dědeček mi je prodal na smrtelné posteli.
Woody Allen

Narodíte se, žijete, a nakonec zemřete. Naneštěstí příliš mnoho lidí mine tu prostřední část.
Chris Ferro

Kdo nikdy nebyl dítětem, nemůže se stát dospělým"

Charles Spencer Chaplin

#8 Guest_YPO_*

Guest_YPO_*
  • Guests

Publikováno 12.říjen.2016 - 19:43

fakt se vám to líbí ? zkuste si cvičně vzít pravítko, přiložit k ruce a podívat se jak vypadá vejška 216mm + 51 přes lunetu :D

hrouda železa s minimální voděodolností .... pro koho to je asi tak určený ? ... zřejmě pro piloty, ale nesměj se v tý kabině moc hejbat .... vono se jim to zcela jistě ani nevejde pod košilku ....ale ti jediní jsou asi schopni docenit funkce strojku na baterku a možná to i zaplatit 

hrůza ... hodinky pro predátora .... nebo toho magora co běhá po lese,žere žáby a spí v mrtvym jelenu (menuje se nějak jako medvěd gryzli nebo tak nějak)

#9 African

African

MEGAZÁVISLÁK

• Member_50
  • 15 323 příspěvků(y)

Publikováno 12.říjen.2016 - 20:09

Přesně jsi to vystihl, nejsou to hodinky pro běžné nošení ani tím pádem pro většinu smrtelníků :-) Bear je velmi dobrý příklad, přesto bych se je nebál vzít do jakékoliv knajpy, už trochu horší by bylo mne najít s omotanou anténkou okolo lampy padesát metrů od metra :-)

Jsem pyšný na tyhle nádherné kapesní hodinky. Dědeček mi je prodal na smrtelné posteli.
Woody Allen

Narodíte se, žijete, a nakonec zemřete. Naneštěstí příliš mnoho lidí mine tu prostřední část.
Chris Ferro

Charles Spencer Chaplin

#10 Radek124

Radek124

Mr Creosote

• Member_50
  • 4 313 příspěvků(y)

Publikováno 12.říjen.2016 - 20:49

Myslím že pan Bear hovnožrout/močopyj k propagaci své vlastní značky žádnej Breitling o velikosti menšího mobilu tahat nepotřebuje, když se za ním divočinou vláčí celá karavana se štábem  <_<

To jak s tím zázrakem dopadl chudák Hammond v TopGearu ale naznačuje jisté "návrhové nedostatky" (klidně mě opravte):

1. Pár minut survivalistické slávy s Rescue hodinkama v hospodě může v případě falešného poplachu vyjít celkem draho  :sick01:
  2. Po vyndání (a neurvání) té anténky v opravdovém průseru ten přerostlej krám ani neumí ze satelitu přijmout potvrzení o zachycení souřadnic (tj. "OK #1234x, teď už jen seď a čekej!"), takže pro sichr vysílá dál až do úplného vyšťavení - díky čemuž pro trosečníka už po pár hodinách od odšpuntování není použitelný ani jako GPS, kompas a dokonce ani jako hodinky, ale jen jako špulka s pár centimetrama drátku...  :thumbsdown_anim:

...čímž nechci zpochybňovat, že někde v tichomoří a nebo "in the middle of nowhere" by to třeba pilota havarovaného ultralightu (viz Steve Fossett) za určitých okolností skutečně mohlo zachránit od potupného ohlodání kostí zvěří  :skull:

Tento příspěvek byl upraven od Radek124: 12.říjen.2016 - 20:59

#11 TomNguyen

TomNguyen

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 372 příspěvků(y)
  • Bydlí:Plzeň

Publikováno 12.říjen.2016 - 20:54

Koukal někdo?

Hammond měl Breiitling Emergency II

#12 African

African

MEGAZÁVISLÁK

• Member_50
  • 15 323 příspěvků(y)

Publikováno 12.říjen.2016 - 21:14

Myslím že pan Bear hovnožrout/močopyj k propagaci své vlastní značky žádnej Breitling o velikosti menšího mobilu tahat nepotřebuje, když se za ním divočinou vláčí celá karavana se štábem  <_<

To jak s tím zázrakem dopadl chudák Hammond v TopGearu ale naznačuje jisté "návrhové nedostatky" (klidně mě opravte):

• Pár minut survivalistické slávy s Rescue hodinkama v hospodě může v případě falešného poplachu vyjít celkem draho  :sick01:
  • Po vyndání (a neurvání) té anténky v opravdovém průseru ten přerostlej krám ani neumí ze satelitu přijmout potvrzení o zachycení souřadnic (tj. "OK #1234x, teď už jen seď a čekej!"), takže pro sichr vysílá dál až do úplného vyšťavení - díky čemuž pro trosečníka už po pár hodinách od odšpuntování není použitelný ani jako GPS, kompas a dokonce ani jako hodinky, ale jen jako špulka s pár centimetrama drátku...  :thumbsdown_anim:
...čímž nechci zpochybňovat, že někde v tichomoří a nebo "in the middle of nowhere" by to třeba pilota havarovaného ultralightu (viz Steve Fossett) za určitých okolností skutečně mohlo zachránit od potupného ohlodání kostí zvěří  :skull:

O Bearovi víš velký prd a o frekvenci 121,5 MHz ještě větší když tady takhle blábolíš :-)

Woody Allen

Chris Ferro

Charles Spencer Chaplin

#13 Radek124

Radek124

Mr Creosote

• Member_50
  • 4 313 příspěvků(y)

Publikováno 12.říjen.2016 - 22:02

K tomu abych si na pana dobrodruha dokázal udělat vlastní názor toho na sebe i štáb Discovery bohužel stihl vykecat celkem dost - minimálně dost na to, abych si od oranžového čínského brandu nesoucího jeho jméno nekoupil ani píšťalku  <_<

A jestli víš k obsluze nouzových frekvencí (a následnému továrnímu servisu Breitling) něco nového, kvůli čemu by dávalo smysl podobné námořní miny vláčet i pro běžné hospodské playboye, chytače much a chronomagory, nemarni čas psaním o prdech a pouč nás...  :cool02:

#14 African

African

MEGAZÁVISLÁK

• Member_50
  • 15 323 příspěvků(y)

Publikováno 12.říjen.2016 - 22:32

Z gauče se dozvíš nejvíce asi na wiki, dále pak když z toho gauče tu prdel dokážeš jednou odlepit a dostat se mezi normální lidi, dozvíš se o BG a té frekvenci daleko víc. Já když ti tady něco napíšu, stejně budeš dělat ze sebe blbečka a psát chujoviny, konec konců jakožto většina mých kamarádů :-) Takže peace.

Woody Allen

Chris Ferro

Charles Spencer Chaplin

#15 Tozi

Tozi

Začátečník

• Members
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 12.říjen.2016 - 22:42

nadherne..proste Becka :)

#16 fijo

fijo