Přejít na obsah

Nove diver titanove Hamtun


vrcan

Doporučené příspěvky

Snad najuspesnejsi projekt hodiniek na kickstartri. Ani sa nedivim... za cenu ktora sa tazko da verit, jednoduchy ale moderny dizajn, zakladny seiko strojcek je v tej cene az az, ....zafirove sklo tiez....., keramicka luneta je necakana... a plusom su sendvic dial a grade 5 titan. A tiez tah, v tej cene?!?

 

Ide o klasicke a pohodlne potapky, ziadne nezmysly, cize 41mm diameter, 22mm tah, 200m WR atd.

Jedine potencialne pripomienky co ma napadaju su nedovera v kickstarter resp. preorder + dlha cakacka a neznama znacka... inak je to deal roka.

 

 

Strazil som si aby som stihol hned prve sloty za najlepsiu cenu, ale kedze som sa na komp dostal len dve hodiny po zacati kampane nestihol som, co ma nasrrr... prve sloty boli za 150 GBP, dalsie za 170 a mne sa usiel az za 190 GBP, co je stale dobra cena... Nasledne som ale zmenil 2ks za 300GBP, ked som zistil ze za dopravu si pytaju skoro 30 EUR. Takze ked pridu, jedny predam...

Momentalne su k dispozicii uz len sloty za 200GBP ale stale je to super deal.

 

Odporucam pozret, skutocne je to za tu cenu pecka... taktiez je video recenzia, v ktorej dokonca pouziva makro lens, kvalita prevedenia zarazajuca... kam to smeruje, co sa dnes uz da za par babiek spravit....

 

https://www.kickstarter.com/projects/rossdavis/a-modern-take-on-the-classic-automatic-dive-watch?ref=user_menu

 

+ pozrite aj to video

 

...ak by niekto chcel ten moj druhy kus nech sa ozve... ale budu az buduci rok.

post-13937-0-93023000-1476290203_thumb.png

post-13937-0-23550400-1476290219_thumb.jpg

post-13937-0-32084200-1476290230_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 197
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Už jsem na ně koukal - vyadají dobře (zejména za tu cenu), ale to logo.... Freud by ze mě měl radost  :)

Mě to připomíná pac- mana.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Já sem psal SZ, pokud by bylo plno a měl by ještě někdo zájem tak se rád přidám. Blbě prodejnejch hodinek s divným logem  mám víc, už to začíná bejt sbírka :lol2:

 

Že bychom dali dohromady další 3 zájemce?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Druhy kus pojde clenovi Laurin, je to sused z mesta a kamarat takze jasna volba :-)

dakujem ale vsetkym kto mi pisali za zaujem o druhy kus (ozvali sa 6).

 

Poprosim admina zmenit, opravit nazov vlakna, spravne je Hamtun, nie Hantum.

 

Este k farebnej verzii.... idem jednoznacne do bielej, modra je super ale lumi bude slaba, bez pochyb. Ani napr. Lumtec nevie urobit silnu lumi pri modrej...

a nehovoriac o stealth...

 

Mam plan zobrat oboje biele na tahu a dokupit gumu. Ale Laurin si moze vybrat vlastne :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...